Prečo dobrí muži majú takú smolu?

Príspevok v téme: Prečo dobrí muži majú takú smolu?
tá dobrá

Preco ti slusni a dobri vychovani muzi si vzdy vyberu za partnerky, frajerky, manzelky tie hnusne ukricane, vecne poucujuce a tzv. najmudrejsie dievcata a zeny?
Poznam zopar takych muzov ktori takto dopadli a ziju s takymi potvorami. Oni su ti dobri ktori im vsetko urobia co od nich tie potvory chcu.
Preco im nevedia povedat zbohom a odist od nich.
Preco sa nevedia a boja od nich odputat ked im do vsetkeho kecaju, vecne ich poucuju, kricia po nich, zakazuju a diriguju vo vsetkom?
Su tak slabi dusevne, nesebavedomi, nauceni vsetkych pocuvat?
Su az tak prilis dobri ze nevedia takej xantipe povedat zbohom ja odchadzam?
Alebo to potrebuju byt stale buzerovani, poucovani, pokrikovani? Nevedia zit bez toho?
Preco si nenajdu rovnako slusni a dobru zienku k sebe?
Preco? Vysvetli mi niekto tento zakon prirody?
Dakujem

dalsi

Slobodna
Dnes 11:11

pardon slecna. Ale ja som na svoju zenu NENADAVAL. Kde si to citala/pocula ? Hovorim iba, ako sa u nas maju. Fakty. Neutralne konstatovanie. Nie som na nu nahnevany. Len tak trochu smutny.

Slobodna

:D si si isty ? Ja sa uz tiez zacinam radit medzi starsi rocnik a s oblubou k tebe mam zaradeny neutral :) Aj ked dusou som stale hrave dieta :)

Ved prave v tom to je, ze dokedy si to chcete navzajom vracat ? Kedy to skonci ? Ja som v zivote spoznala roznych muzov, casto ma trapili tak, ako si to nedokazes ani predstavit a napriek tomu ich mam rada, ocenujem ich racionalne a logicke myslenie, ich nazory a pohlady na zivot.
ALE ... muz, ktory si dokaze obtierat usta o zenu, ci uz svoju alebo cudziu, u mna nie je skutocny muz a ja skutocne nemienim liecit komplexy nejakeho muza.

dalsi

Slobodna
Dnes 10:57

vzhladom na pocet zien, ktore sa tu stazuju na muzov, musi existovat aspon nejaky protipol muzov, co sa postazuju na zeny. Lebo mne je tiez zle, ked citam ako sa nadava na muzov, co zeny robia a ja by som mohol rozpravat opak :-D

A co, mam tu snad kazdej zene nadavat ? Mozno si zabudla, ale tebe konkretne som vyjadril svoju uctu, ze vies mysliet prakticky, ako chlap a nevidis vsetko len emocne /ako velke mnozstvo zien/.

Ale ako hovorim, ja nenadavam na vsetky zeny, s mnozstvom z nich vychadzam dobre. Hlavne starsie rocniky zien ma maju velmi v oblube.

Slobodna

Dalsi,
skutocne takmer v kazdej teme musim citat o tebe a tvojej zene a uz to naozaj unavuje aj mna :/
Rovnako ako neustale citat o bojoch a nadavkach na zeny, ci muzov :/
Ano, starocia muzi ublizuju zenam a zeny ublizuju muzom, ale my potrebujeme vas a vy potrebujete nas. Zeny treba lubit a potom vy budete spokojni.

dasli

este nieco mila bodkovana.

Je jasne, ze moja zienka, ak ma co potrebuje, tak nema dovod vidiet problem. Ono je v podstate vsetko v poriadku, ak s nou vzdy suhlasim. Problem je, ak nieco chce a nesuhlasim... :) Trebars ako posledne mesiace. Mame oddelene ucty, pre financnu slobodu kazdeho. Tlaci mi do hlavy, ze ak by sa mi nieco stalo, zeby som zomrel, tak by som mal spisat VSETKY svoje konta, napisat jej zostatky na uctoch a napisat tam aj PIN na platobne karty a hesla k internetbankingu. Ze v pripade mojej smrti, by stacila rycho previest peniaze sebe, zeby mali z coho s dietatom zit. Nestaci, ze na takyto ucel som jej zalozil jedno konto v jej vlastnictve, na ktorom ma uz slusnu sumu co tam posielam kazdy rok /i ked realne sa k tym peniazom bude mozne dostat az o par rokov, je to ako poistka aby to nepreflakala/. Naviac by som vraj mal zodpovedne uvazovat o svojej zivotnej poistke, ktoru by v pripade smrti bola vyplatena jej. A to prosim pekne mi len pomaly tiahne k 40tke, som zdravy, nemam rizikovu pracu a zomriet sa nechystam. Ona ma pritom vystudovanu VS so zameranim na obor v ktorom sa velmi dobre zaraba /ale nerobila v zivote nic take/, len pracovala na tom, co ju bavilo, ale uzivilo by to leda jak studentku brigadne.

Teraz mi povedz, vsakze neni na peniaze a mam si uzatvorit na svoj zivot vysoke zivotne poistky a odovzdat jej vsetky autentifikacne udaje k uctom ? Ze to je asi mienene len z dobroty srdca kalkulovat s mojou smrtou /ved aj ja by som mal radikalne zmeneny zivot, keby ona umrela a ostal som sam s dietatom/. Okrem toho sa jej nepaci, ze nase dieta vsetko zdedi a ze by ju teoreticky mohlo napr. v dospelosti vyhodit z bytu /a ja stale este zijem/ a ze by som to mal nejak riesit, aby bola hlavne ona zabezpecena... To je ale mila, ze takto pekne mysli na nasu buducnost...Ze nemam mat obavy ? :)))

dalsi

....
Včera 16:56

mila bodkovana. Nikde nepisem, ze vsetky zeny su take, ale ze ich je vela. A tym vela myslim vela V MLADSEJ GENERACII. Poznam uzasne, obdivuhodne zeny, s mnozstvom z nich velmi dobre vychadzam. Ale od istej vekovej hranice, smerom dole je mnozstvo takych zien, ake som popisoval. Je to pricina asi dnesnej doby, vychovy, ineho pohladu na svet. Ale neboj sa - bola doba aj v minulosti - napr. obdobia v casoch prvej CSR, kedy bolo kopec nezamestnanosti, muzi chodili za pracou daleko, stali sa z nich peniazonosici /tak ako casto aj dnes/ a zeny doma k nim mali len ten vztah na nosenie penazi a milenca v kredenci...

Neviem, mozno si sa v tych prispevkoch nasla. Hovori sa, trafena hus zagaga :-) /bez urazky/.

nikoleta1212

ja nemam predsudky voci vysokoskolakom to su moje osobne skusenosti...nejde len o to mat titul ale ukazat co je v cloveku ci ho ma zasluzene ak mi to ten clovek dokaze budem len rada :) to sa aj tak vzdy prejavi ci ten clovek ma nieco v hlave a ci mu vysoka nieco dala alebo tam bol len tak ako som spominala uplne nezasluzene

Slobodna

Chapem :) a teraz vam za seba poviem, ze u nas takto, ako opisujete, na VS fungovalo 100 % muzov a 50 % zien. To je moja skusenost. Vzdy zalezi na charaktere cloveka a jeho motivacii, ci uz pracovat alebo studovat.

nikoleta1212

slobodna ja viem ze je to vsetko o ludoch to je jasne len vravim o tom ze je nespocetne vela ludi s VS ktory si ju vlastne ani vobec nezasluzia funguju na podvodoch podplacani,tahakoch,stahovani si prac z internetu a kazia menom ludom co chcu naozaj nieco robit.. preto mi vadi ten nazor ludi na Slovensku o ludoch s vyssim vzdelanim ze su automaticky akoby nieco viac ako iny.. ako vravim zamestnavala som aj vysokoskolacky aj baby s maturitou a zial bohu tie co mali stredoskolske vzdelanie boli sebakritickejsie spolahlivejsie snazive proste super.. moja skusenost..

Slobodna

Moja skusenost je napriklad taka, ze vela riaditelov firiem ten titul nema a potom maju taketo postoje a predsudky voci vysokoskolakom. Je to inak dost urazlive pre tych, ktori nestudovali kvoli titulu a skolu si vydreli, museli bojovat proti dnesnemu skolskemu systemu, ktori si takych studentov nevazi, ale vazi si lajdakov, ktori su ochotni dat cokolvek za to, aby ten titul ziskali. Mozno vase skusenosti, ale nemam rada skatulkovanie a nadavanie na urcitu skupinu ludi a je jedno, ci su to muzi, zeny, VS, ci SS atd.