Zostat, odist, rozvod

Príspevok v téme: Zostat, odist, rozvod
nerozhodna

ja uz som momentalne taká zufala, ze neviem, ci spravim dobre a ci zle. muza sice lubim, ale necitim sa vo vztahu dobre, za vela veci mi nadava, nevazi si ma, chodim domov s pocitom, co bude... ma aj dobre obdobia ale je tak neskutocne fixovaný na pracu, ze prehliada vsetko. vybral si karieru, potom povedal, ze nechce stratit rodinu a stale sa tocime dookola... uz sa citim aj ja vinna, mam pocit, ze ho musim kontrolovat,ci ma nepodvadza, koketuje so zenami,som z toho uz chora...

nerozhodna

Ahoj salon, tak som Ti napisala aj na mial. Inak pripájam aj verejne svoj mail: nerozhodna@centrum.sk

budem vdacna za vsetky komentare a vsetko,co by mi pomohlo. ja uz som mala spravit davno rozhodnutie,ale nie je to pre mna jednoduche...

salon

Vies mi opisat ako svojho muza lubis? Upresnim...
Vies,ja som zistila,ze v zivote sa da tak naozaj lubit[milovat tak najviac dvakrat.
Sranda ze?
Preto aj tolko striedame partnerov,hladame inu spriaznenu dusu,lebo sme nespokojni a stale nam nieco chyba.
Ak vsak najdeme toho'praveho'/'pravu',tak to aj citime a sme pekne dlho zalubeni. Ako to zistit? Spomenme si ako sme lubili nasich byvalych. Lubili sme ich 'hlavou,srdcom a nasim prirodzenim' naraz?
Urcite nie! Preto s nimi nie sme. Kazdeho lubime inak. Jedneho lubime iba srdcom a rozumom,dalsieho iba prirodzenim,tretieho hlavou a prirodzenim atd atd kombinacie,ale malokedy skoro az nikdy ich nelubime tymi spominanymi tromi sposobmi naraz...Je nas vela,ktori sme vo vztahu,kde sa nam tie sposoby a pocity menia alebo striedaju,ale stale to tam neni naraz vsetko,ze? :-) Ach skoda...
No takze vies teraz ak sa zamyslis ako ho lubis? Mozno uz len zo zvyku?

Podla tvoje tuzby s tvojim muzom nedosiahnes. Ak zotrvavas nasilu tam,kde to je pasivne az mrtve. Ale nic to neboj.
Vsetko ma svoje riesenia. Ono sa to same vyvrbi a vies kedy? Ked sa ty sama hodis do kludu a prestanes riesit. Lebo tlacit na pilu sa ti vypomsti. Zbytocne sa umaras v depke. Toto ti neprospeje,len ta to da este hlbsie do priepasti a vdacit mozes hlavne sebe,ze si to myslienkami umocnujes. Ale dobra sprava je,ze tak ako si vies navodit v hlavicke depku,tak si urcite budes vediet navodit aj slnko a smiech do svojej ubolenej dusicky :-)

Si z Ba? Vedela by som ti pomoct...

nerozhodna

Ahoj salon, tak to su odpovede na otazky...

Ako sa citim? Citim sa smutna,sama,vo svojom vnutri uplne rozbita a depresivna.

Preco sa tak citim? pretoze, nemam to co by som chcela, uplna prazdnota vo mne (mozno je chyba vo mne)

Co si zelam? zelam si stastnu a spokoju rodinu, spolocne zaujmy a vela,vela smiechu

Co ma naplna? momentalne nic :( okrem mojho syna, ked ho drzim za ruku a tuli sa ku mne :)

Kedy som stastna,kedy nestastna? stastna som vtedy, ked travime spolocne chvile s rodinou a nestastna,ked manzel je stale prec, na sluzobkach a ja rozmyslam, ci ma nepodvadza... :(

Co/koho potrebujem? potrebujem uprimneho, milujuceho chlapa

Co chcem? stastie,lasku,pohodu

Coho sa bojim? ze zostanem sama

Na koho/co myslim,ked zaspavam? na to, ze aky bude dalsi den, ci bude s manzelom v pohode,alebo sa znovu pohadame

Na koho/co myslim,ked sa zobudzam?
ze si sadneme vecer po celom narocnom dni spolu a budeme sa len tak rozpravat (nemame sa velmi o com, pretoze muz je stale myslou v praci)

Co skutocne chcem?
chcem aby sme boli vsetci traja stastní a mali pohodu v rodine

ja chcem a velmi tuzim po stastnej rodine, muz po kariere a jeho zalubach. jasne lubi aj rodinu,ale nie tak, ako by to asi malo fungovat. som psychicky velmi slaba, placliva a nestastna. Zacinam si uvedomovat, ze si to robim len a len sama.

Mame za sebou aj manzelsku poradnu! a nepomohlo

salon

Ak ti nadava a nevazi si ta,tak to je len tym,ze si to nechas. Aj ja som to zazila,fakt som nechapala preco bol moj muz (teraz uz ex)na mna zly. Proste som si to nechala a bolo to hlavne teda preto,ze som si samu seba nevazila,ale to som vtedy nevedela. Dnes to uz viem,teda uz davno to viem,ze si mam verit. Ze sa mam mat rada. Ze si mam vazit samu seba. Ze sa mam pocuvat,ze mam nasluchat svojim potrebam a hlavne nacuvat svojej intuicii a svojmu srdcu. Dnes som vyrovnana zdravo sebavedoma zena stastna s inym muzom. Ale vies co je najdolezitejsie? Ten pocit,ze si sama sebe robis dobre tym,ze sa mas rada idu veci akosi ruka v ruke. Vsetko sa da zrazu do pohybu,lebo sa zbavis zleho a tym sa uvolni cesta pre nieco/niekoho dobreho. Viem byt aj sama so sebou stastna,nepotrebujem az tak velmi muza k tomu,lebo lasku a stastie mame v sebe :-)
Skus sa rozhodovat srdcom a nie rozumom,uvidis co ti tvoja intuicia napovie. Klad si otazky typu:
Ako sa citim?
Preco sa tak citim?
Co si zelam?
Co ma naplna?
Kedy som stastna,kedy nestastna?
Co/koho potrebujem?
Co chcem?
Coho sa bojim?
Na koho/co myslim,ked zaspavam?
Na koho/co myslim,ked sa zobudzam?
Co skutocne chcem?

:-)

Daj vediet!