Histaminova intolerancia

Príspevok v téme: Histaminova intolerancia
martina37

prosim niekoho kto ma skusenosti, poradte! prave som citala ze vlastne nesmiem jest nic z toho co mam rada, dokonca ani vodu s citronom, co je vlastne moj ranny ritual a viem ze to je zdrave. takisto paradajky a syry, odmietam sa toho zrieknut.. ma niekto skusenosti s antihistaminikami? pomahaju? treba to uzivat cely zivot alebo sa to po case upravi? dakujem za kazdy ohlas

lucia238

ako ste nato prisli , ze mate HIT? nesmiete jest nic z toho, co je zakazane, alebo niektore jedla vam nerobia problem?

Lizy51

Mam histaminovu intoleranciu a mam aj Daosin ktory bol akurat tak hrozne drahy a nezabera mi. Ja ked nieco zjem co nemozem robia sa mi take flaky na pokozke. Tiez som zo zaciatku nejedla skoro nic lebo som sa bala ale potom sa mi pokozka uplne zahojila a skusala som napr teraz po pol roku ak si dam obcas cokoladu nic sa take nestane. Citronu sa vyhybam lebo ani predtym som ho velmi nejedavala ale zase mozes si trochu nakvapkat napr na rybu si davam ked jem. Aj pecivo si obcas dam. Ide o to neprehanat to s tym. A ked sa mi aj objavia nejake flaky mam locoid lipocream (je na predpis nemal by sa pouzivat furt ale ja sa nim natrem mozno 2-3x do mesiaca. Bohuzial to jedine mi zabera) mne strasne vadi cervene vino, zrejuce syry extremne plesnive z toho az idem vracat, paradajky, jahody) musis prist sama na to co ti robi najviac zle. Neni to koniec sveta aj ked som to tiez tak vnimala.

456787454

skus nejake super jedla ako chlorella alebo spirulina niekde som čital že sa niekto pomocov toho zbavil alergii a že mu netreba už ani lieky priznaky že žiadne možno by to mohlo pomôct ked už niekto nechce držat dietu do konca života nech to skusy však za pokus nič neda jedine si z tými superjedlami prilepší ale pozor niektore su znečistene a niekedy ludia pišu aj že im je z toho strašne zle a maju hnačky takže radšej si kup niečo čo je overene ked už tak