Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?

Príspevok v téme: Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?
Hankka

Ako baba rozozna ci sa paci tichemu (introvert?) chlapovi? Na nete su len stupidne clanky popisujuce skor spravanie jaskynnych poolopiciakov ktore su uplne nerealne a ci ma niekto rozsirene zrenicky je ozaj problem vidiet. Ja som sa nikdy ziadnemu chalanovi nepacila aj ked nie som skareda ani blba, takze to neviem rozoznat.

Ako sa introverti vobec zoznamuju a kde podobnych ludi stretnem? Na vsetky kruzky chodia aj tak len zeny a sama som dost hanbliva, ani kamosky prilis nemam, navyse aby baba bezdovodne oslovila cudzieho chalana je podla mna trapne.

adr1a

Pocuj Hankka. Uz mi normalne lezies na nervy. Este sem dalsie 3 roky vypisuj ako sa hanbis, ze sa bojis, ze sa nechces strapnit a ine to iste dokola. Tebe vlastne toto tu teraz co tu je (tento pisatelsky kruzok) vlastne aj vyhovuje

Čierna mačka

Naživo myslím, nie cez sociálne siete.Ale tak dobre sa mi radí doma z obývačky a ťažšie koná.Každopádne budem držať palce, daj vedieť, ako si dopadla. Potom sa tebou môžu inšpirovať aj ďalší, ktorí zatiaľ odvahu nenabrali...

Čierna mačka

Hannka, to nemá význam.Ty sa stále točíš dookola. Čo keď toto, čo keď tamto... Tak čakaj , kým ti ho uchmatne nejaká, ktorá sa nebude tak hanbiť.A možno nebude ani krajšia, ani múdrejšia ako ty. Len bude smelšia.Potom si budeš trieskať hlavu o múr,ver mi.
A nečakaj, že sa ozve on. Ak je naozaj introvert, ako tvrdíš, neozve sa, pretože ma v hlave také isté myšlienkové pochody ako ty. Skrátka jeden z vás musí prestať byť introvertom aspoň na chvíľku.
Inak zaujímalo by ma, ako vieš, že je tichý, keď ho vlastne ani nepoznáš.

Mesačný princ

Napíšem ti len to, že pozvať ho do kina je....Ale nepozvať ho tam je tiež....

pretože žiadne prvé rande by nemalo byť v hlučnom prostredí kde je veľa ľudí a kde nemáte možnosť sa porozprávať a spoznať. Lenže ak ho pozveš inde a budeš sa chcieť rozprávať tak sa môže stať to, že zo seba nedostane nič...

ťažko ti poradiť...

Na prvé rande je ozaj najlepšie nejaké miesto, kde ste len dvaja a kde sa môžete navzájom oťukať. Veď možno bude aj posledné ak tam nebudú vzájomné sympatie.