zarastanie chĺkov..

Príspevok v téme: zarastanie chĺkov..
jamka

ahojky všetci, mám jeden problém a chcem sa opýtať, či nevie nikto poradiť...už asi rok si epilujem nohy aj oblasť bikín epilátorom, ale chĺpky mi začali zarastať. Niekedy sa dokonca zapália a vznikne mi vyrážka.. Nohy už nie su ani také hladké ako bývali a ani to epilovanie nevydrží dlho - len tak 2/3 dni... nevie niekto poradiť?...ďakujem

s-he

ja mam tiez ten problem ze sa vzdy vyhadzem a to som pouzivala vsetko. A minule som vyskusala nieco nove len tak zo srandy obycajnym kondicionerom na vlasy som si potrela chlpky a oholila a ja som sa vobec nevyhadzala, co sa mi stalo po 3 rokoch ze ani jedna vyrazka.

agnessa

CAute, aby sa vam nevytvarali pupaky po holeni, hned po tom si oholene miesta natrite framykoinovou mastou. ale je len na lekarsky prespis. doplatok je cca 40 sk.

lana15

potom ako som sa oholila ma pokozka pali uz 2 den...nemala by som ist ku koznej?...ak ano co by mi asi predpisala? nejaky krem alebo co?

agina

Lana, kup si ten krem proti cervenym fliackom a zarastaniu chlpkov, stoji sice cca 220,- ale je velmi dobry.Hned ako sa oholis si to nim potri.

lana15

dnes som sa oholila v podpazusi a vysipala som sa...mam tam take male cervene vyrazky...chlpky uz pomaly zase dorastaju a treba ich oholit ale ja nemozem pretoze by som este viac podrazdila pokozku...prosim poradte mi daco....rychlo

agina

Ja to depilujem hned, ako len vylezu, cize mozu mat velkost 0,5 - 1mm. Treba si to robit cca okolo 14.00 hod., vtedy telo najlepsie znasa bolest.Da sa to vydrzat.Je to ako ked si leukoplastom prelepis ruku a nasledne strhnes....

pyrana

Mna by zaujimalo,ze ty,agina,pouzivas tie voskove pasiky raz za tri tyzdne.to musis pockat kym ti narastu chlpky,aby si to mohla depilovat?ake dlhe musia byt?ja som pocula ze 0.5cm,ale to su teda uz dost dlhe podla mna a hoooodne to vidno,tak neviem ako to poriesit.okrem toho,neboli to strasne?