Ako zpoznám na mužovi že je domňa buchnutý a páčim sa mu?

Príspevok v téme: Ako zpoznám na mužovi že je domňa buchnutý a páčim sa mu?
müsli

Začala som chodiť na vysokú aj keď s neskôrším nástupom lebo už mám 23 rokov ale predsa. Bývam na intráku. Nedávno som sa od kamošiek dozvedela že sa páčim jednému spolužiakovi vraj sa namňa vypytoval jeho kamarát čo som zač. Že vraj pomne pokukuje a tak. On je feši ale ja vôbec nemám ten pocit žeby som sa mu páčila na základe toho ako sa ku mne správa. V mojej prítomnosti je dosť arogantný, drzý, má debilné poznámky na moju osobu v prítomnosti iných, náročky mi zabuchne dvere na izbe pred nosom, minule sme mali chipsy na stole a on tam vtrelil so svojím kamošom pokecať a keď som si chcela vziať z misky tak ju v tej chvíli schmatol a že "sorry ale ja mám väčší hlad" a zmizol preč. Šla som k výťahu a on tam stál videl dobre že idem tiež k výťahu tak rýchlo nastúpil a nepočkal. Vrieska na celú chodbu poschodia, kričí, vyhráža sa iným spolužiakom aj keď zo srandy, vyvreskuje z balkóna, hreší a nadáva. Má narážky na mňa a spolubývajúce v našej prítomnosti. Minule keď bol zase u nás na izbe tak začal kecať otom ako mu sa vyhodili vyrážky na rukách a že to sme my na vine lebo je alergický na naše keci. Proste ja vôbec nemám taký pocit že by som mu bola sympatická a páčila sa mu keď sa takto správa. Je ako puberťak. Čo si mám oňom myslieť? Prečo sa tak správa ako nevyzretý nato že má 22 rokov?