FB je stvorený pre exhibicionistov a chválenkárov

Príspevok v téme: FB je stvorený pre exhibicionistov a chválenkárov
jese

Aj vy s tým súhlasíte?
Ako som si všimla sú na fb ľudia ktorým fb prišiel ako vhod a narodili sa do správnej doby kedy fb existuje pretože taká očividná možnosť ako sa chváliť na verejnosti a vystavovať svoju "krásu tela" ako je v dnešnej dobe ešte nikdy v minulosti nebola. Veď dnes si už každá slečna či pani, každý chalan môže o sebe na fb tvrdiť že je modelka či model. Veď ako sa na FB mnohí doslova ukazujú, fotia a potom dávajú každú jednú fotku verejne vystaviť tak to tu ešte nebolo. Veď dnes nemusíte plakať do vankúša že ste chceli byť hviezdou v módnom časopise, dnes je tu nato FB.
Smutné je však to že slečny a panie, chalani ktorí zato stoja že sa na nich je radosť pozrieť sa na FB vôbec neukazujú alebo ani na FB niesú. A tie ktoré si o sebe myslia aké sú krásky a modelky tam hádžu v kuse svoje pózy v plavkách, v gaťkách, v podprdách, v minišatách a špúlia zmaľovanými papuľami a gúlia očami ako sliepky. Mnohí chalani už robia to isté. Začínajú sa správať ako ženské osadenstvo.
A potom je tu druhá skupina ktorá tie fotky lajkuje a lajkuje a lajkuje a komentuje. A keby aspoň tie dievčatá stáli zato. Ale keď sa tak dívam tak mnohým z nich veľmi chýba sebakritika. Mnohé by ani foťak na mobile radšej zapínať nemali.
Prečo tie ktoré sú pekné, sympatické a na ktoré by sa človek rád pozrel niesú buď na FB alebo tam majú namiesto svojích fotiek fotky z prírody, zvieratiek a pod. Prečo?
A prečo tie čo sú zmaľované a oblečené ako ruské kur*y majú desiatky selfie?

asdf1234

Som toho isteho nazoru... sice mam profil na fb, ale vyuzivam to ako ty na komunikaciu. Osobne nechapem tym statusom "som v sprche" atd. a hlavne tych co to lajkuju... lajkol by som to pokial by som tam bol s nou :) nemam potrebu kazdemu vesat na nos co prave robim a ako sa citim a samozrejme ma to ani nezaujima u druhych...

efbe22

pepito no ved a co je na tom? pekne dievca ktore si niekto mozno rad pozrie. ak s tym mas problem tak si ju proste nepozeraj, kde je problem?

jese

A tu nejde o odoberanie prispevkov ale ja keď si prezerám priateľov svojích priateľov alebo priateľov svojích známych ktorí niesú mojí priatelia tak vidím tam aj také dievčatá a mnohé sa skutočne nechávajú fotiť ako tie spomínané kur**. Presne ako spomína Pepito, leží na posteli len v gatiach a so šteklami na nohách, leží s čipsami na posteli a nohy od seba roztiahnuté, to si už rovno mohla dať tie gate dolu, nehovoriac ako si fotia výstihy, fotia si zadky v nohavičkách, už som natrafila aj na také čo si odfotili takmer holú riť lebo mali tangáče, fotia si bruchá odhalené, nalíčia sa a aj mejkap si fotia.. takže aký psycholog?
Nie oni sú tie čo potrebujú sedenie u psychologa?
Ja využívam FB na komunikáciu s odcestovanými kamošmi a rodinou ale určite nie nato aby som sa tam odhaľovala a chválila a čakala koľko chalanov mi tú fotku lajkne.

pepito

súhlasím
je to už dosť otrepané ako sa fotia, to špúlenie papuliek ako marylin monroe, tie nadvihnuté obočia a žmurkanie, ukazovanie výstrihu a stehien, v nohavičkách sa fotia, v podprsenkách bože môj kam tie dievčatá spejú, veď o takej len jedno si myslieť že potrebuje obecenstvo aby jej tlieskalo a potrebuje divákov aby lajkovalo, potrebuje to lebo bez toho by asi nemohla žiť. Veď tie dievčatá si vlastne takto dvíhajú svoje pošramotené egá a komplexy si liečia.
a najhoršie je natom to že ich rodičia otom buď nevedia čo tam dávajú alebo ich v tom ešte aj podporujú prípadne sa stavajú k tomu pasívne že sa ich dcerá takto verejne odhaľuje a s každým lajknutím od chalana často aj cudzieho jej stúpa sebavedomie.
veď je to načisto trápne, kúpi si nové topánky už ich fotí a vešá na fb, nechá si napichať pery butulom a veša na fb, nechá si zvačšiť prsia, dá si spraviť piercing atď. .. a všetko musí dáť na fb. To čo sa národ nám vyrastá? Aké to bude mať následky na psychiku ľudí do budúcnosti? Veď toto ľudia v minulosti nemali vôbec za potrebu sa so všetkým chváliť takto verejne. Kam napreduje vývoj mozgu ľudí odkázaných na ukazovanie cez fb? Ak by fb zrušili aj ostatné sociálne siete čo sa stane s týmito "dámami"? Kde skončia? Na psychiatrii? Pôjdu robiť gogo tanečnice aby si to kompenzovali?

kerka66

Som šťastná, že ja nie som na FB, vôbec mi to nechýba a veľmi sa divím ľuďom, že takto ukazujú na verejnosti svoje súkromie. Všetko sa dá zneužiť. Takže tak.

efbe22

nezavid. a ak mas komplexy objednaj si sedenie u psychologa. navyse odber a zobrazovanie akychkolvek prispevkov ktore sa ti nepacia mozes zrusit, pripadne si zrus cele FB, tak nepindaj.