Prečo stale milujem svojho ex? Aj ked su to uz 4 mesiace od rozchodu?

Bandolera

Ignoruj ho, chce aby si žiarlila... Nerob mu radosť tým, že nanho reaguješ. Keď je to pre teba uzavreté, tak sa s tým musíš len zmieriť, a už si NIKDY nepovedz, že ho miluješ, lebo si to neváži a NEZASLÚŽI.

karin222

Akoze milujem ho ale nemozem si robit teraz nadeje ze to vsetko robi lebo ma chce spat... teraz si masiel nejaku babu a maju taky vztah ze ho taka ako keby -_-

0vecka

karin222 tak mu povedz nech to nerobi a blokni ho... take som mal aj ja ze mi stale vyvolavala ked to spravila uz treti krat tak som jej proste povedal ze ak to nechce dat dokopy tak si nezelam aby ma najblizsi rok otravovala... no a zabralo to ..

Merrysk

Čo je to "dlho"? Sú to už 3 roky a ja svojho ex ešte stále milujem... Ako sa hovorí chce to čas a u každého je to inak. Možno sa už musíš posunúť vpred bez neho, ignorovať ho. Alebo si nájsť opäť cestu k sebe...

karin222

Ano som ale mozno je to tym ze moj ex mi kazdy mesiac od rozchodu minimalne jednu fotku za mesiac na fb a myslim ze to neni normalne ci co tym sleduje.. nienerobim si nadej je to pre mna ukoncene.. ale aj minuli tyzden mi poslal fotku

0vecka

4 mesiace je este celkom normalna doba... vela ludi na to potrebuje aj rok teda ak si ho mala naozaj rada a myslela si to vazne... ak sa neizolujes a si v kontakte aj s chlapmi tak by to uz nemalo dlho trvat a to najhorsie mas asi za sebou