Sex až po svadbe

Príspevok v téme: Sex až po svadbe
12345dia

Ahojte všetci. Podobné diskusie tu už boli, ale posledné som našla tak z pred 5 rokov tak som sa rozhodla túto tému obnoviť. Zaujíma ma názor ľudí dnes. Ten môj to neovplyvní určite, mám 18 a som rozhodnutá počkať až do svadby, aj keby to znamenalo že umriem ako stará panna s mačkami.. ale aj tak som zvedavá na vaše názor, či by ste boli ochotní/é sa kvôli tomu druhému vzdať sexu (samozrejme nie úplne len s tým počkať). Moje dôvody sú asi najmä náboženské - nie som žiaden fanatik ale.verím v Boha. Myslím si že keď viem o tom, že niečo pre mňa nie je dobré tak to nemusím spraviť len pre to že to robia iní. A takisto viem že už som v živote spravila veľavecí ktorésom robiť nemala a tak si môžem odoprieť aspoň niečo, priniesť nejakú obetu. Čo vaše názory?

kkkkkkk

Najhoršie je, keď sa nepanny začnú správať ako panny. To je tá najhoršia ženská taktika, ani si neviete predstaviť ako niečo takéto vníma muž. Ak si panna ok, ak nie máš veľký problém.

nikol199121

autorka máš pravdu určite sa toho drž si vzácna baba ktorá v tomto dobre rozmýšla pretože ten muž ktorý ťa naozaj bude milovať ten počká o tom je tá skutočná láska chlap ktorému ide len o jedno len ten nepočká a bude na teba tlačiť a taký ak odíde s tvojho života nemáš za čím banovať iba sa tešiť že si sa zbavila nesprávneho človeka. ver mi mám už niečo za sebou a preto viem prečo to píšem

bodocka022

pravdu? ked som bola asi v tvojom veku tak som si hovorila, ze sex az po svadbe, ze kaslem na to, ze chcem s niekym zit naozaj cely zivot, ale dnes uz mam na to uplne iny nazor :)

adr1a

No a teraz k tebe 12345dia. Podla mna si pokritecka. Dovod? Sama pises ze uz si viac veci porusila, nebolo vsetko košer a zrazu si sa rozhodla vyhoviet obrazu "dobrej spravnej" krestanky odopieranim si sexu pred svadbou (tebe to nechyba preto sa toho lahko zriekas). Takze viera je teraz vedlajsia. Prisposobujes si pravidla ako sa tebe hodia. Pozri. Je to tvoj zivot. Ak takeho najdes co bude cakat tak kludne.

adr1a

Jadsôl. Klud. Vsak milan popisal jasne vecne strucne len svoju situaciu. Skor to pisal ako daku informaciu "o niekom inom", bez emocii. Zrejme je to dlhodoby stav, zariadil sa ako uznal za vhodne a neriesi to uz. Neuznavam neveru. Vzdy som bola vo vztahu verna. Ale zas poznam pridobre zeny. Cest vynimkam. Ale je vela zien, ktore na sex doslova muzov navabia, nalákaju nalapaju (pritom sa mnohe pretvaruju ake je to skvele uzasne s nimi, aky je ten-ktory konkretny chlap super milenec, ake orgazmy s nim akoze dosahuju ai a pritom je to o inom). Proste plati: ked vtacka lapaju pekne mu spievaju. Zeny su proste herecky a ked dosiahnu svoje (manzelstvo dieta zavazok ai) tak koniec. Odhodia masky pretvarky a az vtedy nastupuje realita. Zmobilizuju sa len ked zas nieco sexom chcu ziskat dosiahnut, pripadne citia ze sa muz od nich odputava (hrozi nevera ai) a vtedy zas zaberu. Tak o akom zvadzani tocis a ze ju nevie zviest? A jasne ze sa musia snazit OBAJA. Bez toho to nejde.

123as

mesi00 preštuduj si Telegoniu, je toho dosť na nete, zjavne si mladý a nevedomý. Keď budeš starší a budeš mať vlastné deti a tie môžu biť geneticky choré alebo im nebudeš rozumieť ani s ich matkou , to bude trest že si nežil podľa konov. Zrejme to pochopíš keď bude neskoro a budeš omnoho starší.

jadsôl

Milan ty kur*vnik jeden, sa stavim ze tie kolegyne z pracoviska boli tiez vydate a s tebou podvadzali svojich muzov. Ze nemas hanbu zvadzat cudzie zeny na pracovisku ked mas doma manzelsku. Takych ako ty nazyvam ho*äda. Oni podvadzali svojich manzelov a ty manzelku. Hnus. Kur*ili ste sa spolu len kvoli tomu ze si nevedel zviest vlastnu manzelku. To je riesenie sukat si inde lebo co?

milan.

Ja som so svojou manželkou mal pred svadbou sexu koľko som chcel..po svadbe prišlo prvé dieťa a iniciatíva musela byť vždy iba odomňa.Neskôr bol sex prakticky iba za zásluhy.Alebo možno zo súcitu.Štandartom boli argumenty:som unavená,bolí ma hlava,daj mi pokoj,neotravuj,nemáš iné na mysli...

Takže som využíval príležitosti na pracovisku,čo bolo spojené určitým rizikom prezradenia týchto vzťahov.

Preto či sex pred svadbou alebo až po svadbe nepovažujem za záruku šťastného sex.života budúcich manželov.

Messi00

123as...mto jako co za somarinu si napisal?sex je prirodzenost a nie toto co si napisal ani neviem to pomenovat...ale man ..ma oravdu je dilezite mat sex pred svadbou...alebo chces trpiet potom cely zivot?je to na tebe