rozvod vs samovrazda

Príspevok v téme: rozvod vs samovrazda
sani777

Ahojte,

Asi pred viac ako rokom som tu pisal,ze ma zivot nebavi a nie je mozne ho ukoncit z dovodu ze mam rodinu,deti. Dovod som asi uz nasiel a aj spolu tu na forume..., tazko sa mi to pise,ale je to moja manzelka. Nechcel som aby sa take nieco stalo,ale uz sa to dalej neda zvladat a opat mam depky.

Rozvod znamena koniec rodiny, vsetko co sme si vybudovali- majetok, deti spolocne zazitky a 11 rokov zivota o ktore nechcem prist, samovrazda teda znamena to iste.

Postavil som sa teda voci tomu a nasiel som ako take riesenie.V praci dam vypoved (aj tak ma nebavi) a pojdem do zahranicia (600 km od domova) zacat od znova.

Chcel by som sa Vas opytat je podla Vas taketo riesenie spravne?

Nemal by som predsa ostat doma a pokracovat v 11 rocnom vztahu? Nie je na koniec uz neskoro ako som si aj ja vravel? ako sa ktomu postavi moja cela rodina ze odchadzam? a co moje deti, kto a ako ich vychova? len neviem si predstavit dalsich 5 rokov kym vyrastu...

Chcem aby som bol konecne naplneny u inej partnerky, uz ma nebavi prezivat ako prezivam co uz bude cca 5 rokov. (nechcem od partnerky tak vela len viac fantazie a viac otvorenosti a pravidelnosti v sexe :) ). zacal by som naprv tyzdnovkamy a neskor by som to asi postupne dal na javo ,ze to uz nema zmysel.

co si o tom myslite? Dakujem

anjelik *

Smrť je svojim spôsobom definitíva. Ak zomrieš, nebude na teba dosah.:o)) Preto by som ti poradila, skús nemocnicu. Možno tam stretneš nejakú šumnú sestričku..ako sa vraví, s trochou fantázie, žiadna ti neunikne. ;o) Na smrť máš vždy dosť času..ver, že raz, keď naozaj nebudeš mať na výber...bude to zlé. Teraz je to len také, aké si to robíš ty sám...vždy to môže byť lepšie. Len na to musíš byť živý, aby sa to realizovalo. Tak si zbehni do nemocnice...oddýchneš, vyrelaxuješ, dajú na teba pozor, príbuzní ti donesú nejaké to ovocie a kompóty... a cobydup sú tu Vianoce. :o)) Nasneží, pôjdeš s deťmi von..vždy je dôvod sa na niečo tešiť a nestrácať nádej. :o) Choďte do útulku, osvojte si toho najškaredšieho psíka tam a vneste mu do života šťastie.

Pochopenie sa nedá darovať, to sa musí budovať a to môžeš veru aj ty a nečakať na manželku, že to urobí za teba. Drž sa a pekný večer.:o)

Sani mike

Vlastne samozrejme ze nebude mat pochopenie.nemozem jej povedat ze takto som si zivot snou nepredstavoval,a nasmu vztahu to aj tak nepomoze to je uz odskusane.cakat dalsi mesiac dva kym si najdem (a ak vobec dobru pracu kedze mam pesimisticku naladu) pracu mimo sk.

Sani mike

Dakujem anjelik.

Zistil som ze nemam nato.co mam robit?bojim sa ze ma to zajtra v pondelok zacne znova nabadat to urobit.mam ist do nemocnice?zene to nechcem povedat nema pre to pochopenie kedze uz sa to raz stalo a lieky mi zahodila,vynadala mi a aj tak sa nic nezmenilo.ci to mam skusit znova?nechcem zo seba robit chudaka slabeho ale zial dnes som to nedal.bojim sa ze to budem chcoet urobit znova.

anjelik *

Urobil si rozhodnutie a prestal si plytvať silou, ktorej nemáš nazvyš, na hľadanie riešenia. :o) Z toho pramení zdanlivý pocit pokoja.

Či je to psychicky choré? Ja to môžem hodnotiť len a len z pozície zdravého rozumu a tak, samozrejme, je to úplne zvrátené, úplne proti prirodzenosti života, lebo život má predsa tvoriť, spájať, uvažovať a smrť je toho všetkého opakom. Nie je v mojej kompetencii ťa odsudzovať, môžem len posúdiť tvoje rozhodnutie a uistiť ťa, že je to zlé rozhodnutie. Len, bohužiaľ, nie je v tvojich aktuálnych možnostiach to pochopiť a tým, že sa zabiješ, ani šanca, že sa tak môže udiať. :o) Možno, keby si si ešte zbytkom zdravého rozumu uvedomil, že nič sa nedeje náhodne, že pre nič za nič si na toto fórum nenapísal, pre nič za nič ti ľudia neodpovedali..možno by si sa pokúsil prísť na to, že prečo sa to celé tak stalo a tá zvedavosť by ťa zastavila pred tým, ako to celé ukončíš. :o)

Sani mike

Je to zvlastne.povedal som si v piatok ,ze dnes v noci ci zajtra rano to ukoncim.je to normalne ,ze som uplne vyrovany a kludny?vobec sa uz nestresujem a depky mi opadli.som uplne ok ako keby sa nic nedialo.je to tim ze si predstavujem ,ze onedlho bude koniec?tie veci ktorych som sa obaval preco to neurobit ma uz netrapia.nerozumiem tomu som fakt psych. Chory ze si toto navravam,ze uz ma nemusi nic trapit? Fakt som psycho clovek?nemozem tomu uverit...

Sani mike

Zamyslel som sa pocas tychto dni a mal som to urobit uz davno ten rozchod.kedze som sa nepriznal uplne pretoze sa hambim za seba.

Koli zene a laske muz spravi co kolvek a toleruje aj ponizovanie,bitie a podobne.

Uz je neskoro nieco menit,stratil som zmysel zit dalej snou a zit tento zivot.idem si uzivat vikend ako by bol posledny.to ze sex nestal za nic..aspon to mohlo byt dobre aby som zabudol a odreagoval sa.bol kludny a nemal depky z toho co by bolo keby.

anjelik *

No nechcela by som byť teda v tvojej koži, ti poviem. :o))) Keďže, zhrňme si to. Ženu miluješ, opustiť ju nevieš. Ale ona nie je žiadna sexuálna Bohyňa, dokonca ani len bohyňa.Tadiaľ uspokojenie nevedie. Ak si hľadáš, tak jedna kategória sú tupky, ale tak dobre šukajú, len zase tam rozumu moc neni..a hrozí, že sa to prevalí. Ak si vyberieš kategória, IQ nie tykve, tak sa pre zmenu zamiluješ..a to tiež nechceš, navyše si pod dohľadom. Takže suma sumárum ti z toho zadrbáva. :o)) Správne? No a napadlo ti, že by si mohol upustiť zo svojich nárokov, obrátiť list a pre zmenu naozaj budovať a dosahovať aj iné méty, ako je šukanie na verejnosti, kamerové hrátky a naháňanie s bičom?? :oP Lebo iné riešenie naozaj nie je. Ledaže by si vážne odišiel a systémom, zíde z očí, zíde z mysle, si sa zbavil závislosti na žene a deťoch a šiel teda cestou..a šťastne šukal do smrti. Každopádne ti radím, skús sa aspoň skľudniť a nerobiť si kvôli vyprázdňovaniu semenníkov zo života peklo. Lebo to si robíš a asi aj samému ti to už dochádza. :o) Milovanie má naozaj svoje čaro, mystiku, ale iba s rovnakou a blízkou bytosťou. Ty si takú nemal šťastie stretnúť, ale zlikvidovať by ťa to predsa nemuselo. To už jaká hanba pri nebeskej bráne. Keď budeš svätému Petrovi vysvetľovať..Viete, ona to nechcela natvrdo, tak som vymäkol, strčil si hlavu do plynovej rúry a som tuná...:o)))) (alebo ako si sa už chcel teda zabiť) To sa proste tak v živote niekedy udeje, že nenájdeme to, čo by sme chceli...ale vždy sa môže stať niečo, čo nás postretne a my si povieme, vďakabohu, že som to vtedy nevzdal. :o)

sani mike

ano odkopnut som chcel uz davno,len ono to nie je take jednoduche po takom case. uz som bol tomu blizko,len som to nakoniec neurobil, vies deti zazemie,rodina majetok a dalej je tam ten problem co som spominal po takom case to len tak ukoncit by bolo velmi jednoduche.

co sa tyka mileniek a bordelu som sa uz vyjadril predtym, nejde len si zasunut a nemal som stastie na zenske, ono ako som si vsimol..teda nechcem nic generalizovat ci urazat,ale najma jednoduchsie zenske su na sex proste lepsie.

vzdelanejsie a modernejsie ziju v nejakych predtavach a zabranach a ked na nu nejaky chlap ako ja vybehne (myslim naruzivy nadrzany ) su stoho zaskocene a po par krat je tomu koniec. Ked som zase stretol nejaku tak som to ukoncil,pretoze som sa nechcel viazat,lahko sa totizto zamilujem...

co uz lahko sa teraz hovori co clovek mal a nemal len po takom dlhsom case sa to tazko ukoncuje, milujem ju mam ju rad vovsetkom sa takmer zhodneme,len ten sex....

ano chcem to ukoncit ako som pisal mam svoj plan len neviem ci to vydrzim, som tak psychicky mimo,ze to uz nezvladam a zobrat v zahranici zase podradnu pracu nechcem,pockam si na lepsiu..ale to cakanie ma zabija,kazdu chvilu trpiet...a len tak si odbehnut niekde mimo sa mi neda,kedze ma sleduje neustale...

achboze..

a to si co za chlapa prosim ta? taku pizdu by kazdy normalny chlap po dvoch takych scenach kopol do riti a okamzite sa s nou rozviedol alebo kvoli deckam si otvorene nasiel milenku alebo chodil do bordelu a manzelku mal na haku (financne, komunikacne..) a nie ze sa od nej nechaval 11 rokov urazat za svoje potreby a psychicky sa deptat.. robis len hanbu muzskemu pokoleniu