Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?

Príspevok v téme: Ako povedať chlapovi, že s ním chcem sex?
Andrejka87

Ahojte, ide o to že som dosť vyťažená školou, prácou a tak a nemám čas ani chuť na nejaký sladký vzťah s tým, že mi potom bude vyčítať, že s ním skoro nie som .. a preto by som chcela chlapa hlavne na sex, pretože už som veľmi veľmi dlho s nikým nebola .. aj kvôli tomu, že sa mi predtým stala jedna nepekná vec s jedným chlapom .. ale to je už jedno. Ide o môjho spolubývajúceho a pre mňa by to bolo úplne perfektné, keby sme boli takto spolu, ale vôbec neviem ako mu niečo také povedať alebo čo robiť aby mu to došlo alebo tak podobne a nevyzerať ako nejaká k*rva... viete mi poradiť? Je trochu starší ako ja, tak mám pocit, že sám nevie či si môže ku mne niečo dovoliť alebo nie.. alebo sa mu vôbec nepáčim .. neviem, ale toho sa tiež bojím, že ma pošle niekam a potom by to bolo veľmi divné...

anjelik *

Vidíš, Diviak a presne o tom to je. Ak sa nadomnou zasmeješ, urobíš pre svoje zdravie ďaleko viac, ako keď budeš dokola splietať svoje úvahy o tom, kto ako čo myslel a čo tým sledoval. :o) Nad tým sa skús zamyslieť a nie nad našou *povrchnosťou*.

diviak lesný

moje čítanie (a ešte iných) medzi riadkami narozdiel od vás vytušilo že tu niečo nehrá a keby ste boli pozorné tak by vám neuniklo že čo tu nehrá už na začiatku (a síce to čo som citoval od autorky). teraz sa už len snažíte zachovať si tvár, bez argumentácie. a prečo ? bude chcem poradiť alebo sa tu biť za nejaku svoju akože pravdu.

čo sa prezývky týka mne je ukradnutý :-) ale je mi jasné že ste zas nepozorné pretože od začiatku mal velké reči o tom ako sa tu zbytočne filozofuje a moralizuje a akí sme my neskúsení a on aký má skvelý život a bagatelizoval riziká. takže to nebol len iný uhol pohladu. ale predovšetkým kedže to čo chce autorka môže so sebou prinášať aj nejake riziká tak nemá zmysel jej ich zatajovať, alebo bagatelizovať, je lepšie ju na ne upozorniť, lebo očividne si je neistá. a je na nej ako sa potom rozhodne. a vzhladom na to čo písala o vyhorení atd si myslím že len blbec by jej nahováral že to je super chod do toho bez pripomenutia istých rizík. tie kvetnaté od anjelika sú naozaj v danom kontexte komické. s čím sa dá v tomto kontexte súhlasiť je "Zdravie sa skrýva vo vašej mysli". ano tak si ju netreba dojebávať neuváženým konaním.

Sejla*

Možno preto, ze neobhajujeme to, co si myslíš, že obhajujeme. Tvoje čítanie medzi riadkami je tvoja fantázia, keby si radšej čítal konkrétne riadky.

Filip TT

Diviak, to som si ani nevsimol, ze mi Andrejka odpovedala. Dik. Za tym celym teda nie je nejaky sexualny chtic, je za tym zranenie. Aj tie pripady v teme Sex s kamosom maju taketo pozadie. Mne to pripada, ako ludia z tych tem, co sa rezu.

Andrejka, ty by si potrebovala vztah s laskou, co by ta z toho vyliecil. Pockaj na to.

diviak lesný

ono jedna vec je chcieť naozaj poradiť, vedieť čítať medzi riadkami a vcítiť sa do iného a druhá vec je vehementne si obhajovať "svoju pravdu" ako to tu niektorí robia. možno by im potom v tej svojej zaslepenosti neuniklo že autorka niečo také čo som dole citoval o sebe napísala.

inak súhlasím s pistek. málokto sa pochváli (a často ani sám pred sebou) s tým že sa cítil prázdny a o ničom alebo nebodaj v depresiach po takej sexuálnej skúsenosti. vela ludí sa nerado zdôveruje s takými vecami. ak tak len anonymne na nete. a vela ludí si to ani pred sebou priznať nechce.

netreba z takýchto vecí robiť strašiaka, ale každá minca má dve strany a nemá zmysel ukazovať len tú jednu. no ked vidím že niekto je zranitelný tak je potrebné vysvetliť mu riziká aby sa nezranil viac. netreba všetko posudzovať len podla seba pod heslom ked mne to vyšlo, ked ja som zvládol, tak je to maličkosť. každý je iný, treba to posudzovať individuálne a niektorí vnímavejší ako slobodná niektoré veci odtušili už na začiatku.

nikto netvrdí že takto to určite dopadne, ale že MOZE to tak dopadnúť a pozor na to. apropo vztah iba o sexe som mal aj ja, a odhadujem ze je tu viac takých. takže píšem aj z vlastných skúseností. ja mám k tomu ale ešte aj iné sprostredkované o ktorých sa rozpisovať nebudem.

diviak lesný

ako vy ste niektorí asi nechápaví, alebo sa snažíte obhajovať čosi čomu ani sami poriadne neveríte a je otázne aké a či vôbec s tým máte skúsenosti.

už kdesi na začiatku autorka písala - "už som vyprahnutý a vyhorený človek.. kedysi ma zneužíval jeden chlap, a vlastne nikdy som nemala normálny vzťah .. tak to tiež asi niečo vysvetľuje pre vás.. viem, že je to na psychologa možno aj na psychiatra, ale naozaj to už nechcem riešiť .. ani len tu .. takže pre mňa by preto možno toto bolo vyhovojúce, aj to že je to len na určitý čas .. lebo ja mám tendenciu utekať .."

ked k tomu pridám že sa vôbec pýta na to čo má robiť, že tá osoba založila o tom tému, tak je jasné, že nie je úplne vhodná kandidátka na takýto vztah, že je riziková osoba. takže neviem o čom tu niektorí točíte na čele s naším ťažkým bezkonkurenčným frajerom prezývka :-) (snád nie iba za monitorom). ak by sa andrea na to dala nemusí mať z toho hned traumu, a možno sa to dokonca vyvinie pozitívnym smerom, kto vie. ale vzhladom na to čo má za sebou a ako sa o sebe vyjadrila si len doplní do zbierky o pár blbých pocitov naviac. osobne si myslím že by sa tohoto vzorca správania mala zbaviť a radšej hladať normálny vztah.

pistek

Ahoj Prezyvka055. Vies, myslim si, ze ak cokolvek prezentujes, tak to prezentujes len vo svojom mene a sam za seba. Zo svojho uhla pohladu. Prezentujes svoj nazor na prezite odzite zazite. To je vsetko v poriadku. Lebo len Ty sam za seba mozes 100% povedat vediet a nieco tvrdit, co bolo a ako to bolo naozaj skutocne a verne doverihodne, lebo ostatne je uz len "sprostredkovane". Nievies nikdy ako to bolo u tych zien naozaj (nieco ine sa hovori a neraz ina je skutocnost pravda realita. Ine su u kazdeho motivy dovody pohnutky. Preco vznikli foriky ze ked zena tvrdi nie je to vlastne ano..preco sa hovori ze kam uz nemoze "diabol" tak posle zenu atd). Reci sa hovoria a chlieb sa je. Vies len to co ti povedali tie zeny. Ale bola to aj pravda? Vies a poznas iba sam SEBA. Takze ani ty nemozes 100% vediet a hovorit za svoje kamaratky spolubyvajuce atd ako to bolo u nich vtedy medzi vami naozaj. Lebo to vedia len oni - tie dotycne zeny a ty vies len tolko, kolko ti same povedali prezradili sprostredkovali a prezentovali. Pravdu nevies Ty ja my..proste nikto. Len tie zeny. Nevies, ako to bolo NAOZAJ u nich. Clovek sam za seba moze dat ruku do ohna. No nie za inych. Ty nepoznas ich skutocne motivy a dovody, nevies ci ti neklamali a co bolo dovodom ze hovorili co ti hovorili..a ci nieco citili necitili..ci bolo nebolo tam z ich strany aj nieco viac, ci chceli viac atd atd hypotezy