DOTAZNÍK: Sex zoznamky a ženy

Slobodna

a) NIE

b) NIE

c) Spať s cudzím mužom, u ktorého nepoznám:

1. zdravotný stav

2. sexuálne chute

3. povahu

to podľa mňa urobia len 3 typy žien: 1) úplná hlupaňa, 2) úplná zúfalka, 3) prostitútka

Ako biznis plán je to dosť slabé. Ako tu už bolo písané, je toho na nete a všade vôkol mrte. Ľahko dostupné koristi, ktorých sa nezmocňujú iba osamelí, single muži, ale aj tí, ktorí akože žijú v šťastnom vzťahu, či manželstve. Na druhej strane, by si asi tiež muži mali viac strážiť partnerky, či manželky. Nie všetky majú dostatok rozumu.

To je môj názor, aj keď sa nemusí páčiť.

Dúfam, že to plánujete na Zdravie.sk :) to už by bol aký paradox.

adr1a

Dotaznik. Ved toto je uz vsade. A dost. Fb pokec badoo ai. Muzov tam budete mat dost. Zien asi len take, co budu chciet za to napr. peniaze. Co to budu chciet len tak nezavazne asi pomenej. Lebo takych ponuk dostavaju vsade dost. Nemusia ani na net chodit

dotaznik1

Ahoj sasi258, pod sex zoznamkou je myslená akákoľvek služba, či už formou inzerátou, chatu, alebo sociálnych sietí, ktorá umožňuje zoznamovanie ľudí za účelom sexu.

dotaznik1

Ahoj shayleen, dôvod je ten, že chceme spraviť webový portál na zoznamovanie ľudí ktorí hľadajú prevažne intímne stretká a zaujíma ma ako také možnosti zoznamovania na internete hodnotia ženy.