Neviem ako to ani nazvat

Príspevok v téme: Neviem ako to ani nazvat
semer

caw poradte mi nasiel som si vo vajciach take ako zili (ked to nahmatam) mam to asi rok aj daco.a je to asi velke 1,5cm a na druhom vajci o kus mensie.Viem ze by som mal ist s tim ku doktorke ale uz mam istu brigadu o tizden tak to musim vydrzat tak poradte co to moze bit hmm?A hocikedy ma boli lavi alebo prawi bok aj tak kde je slepak :( poradte prosim

Phali

noo tak pondelok idem do BB za doktorom sa dohodnut na termine operacie...a este jednu vec...ako mi doktorka pomoze s tou predcasnou ejakulaciou ci co to je..ako mi v tom pomoze..lebo uz ma to dost sere..

mate59

to s tým nemá súvislosť.Je to skôr predčasná ejakulácia,poprečituj o tej téme sa popísalo dosť na fóre.

Phali

mam este jednu otazku...moze ta varikokela sposobit aj to ze pri sexe mam slabu vydrz...to znamena ze ked sa zacnem s holkou milovat tak mi uz stoji a tecie s neho taka priesvitna vodicka a ked ideme uz na to tak asi za 1minutu ani to nie a uz sa spravim...nechapem preco...a stale to je tak prbvy krat vzdy..a ja sex milujem s mojou holkou a chcel by som to dlhsie mat a nie tak..vie mi niekto poradit ci to sposobuje aj ta varikokela...dakujem..

mate59

to neviem, či ťa hneď zoberú,asi prezrú a objednajú na operáciu.Tá bude v pohode,ale pooperačné bolesti sú znateľné,na druhý - tretí deň ťa pustia.Prvý deň sa ani nepostavíš/ani malý/.Zaťažovanie šport a sex tak po mesiaci.Držím palce,aby ti to dobre dopadlo.

Phali

mate59,no jedna sa o tu varicocelu..mam na lavom vajecniku zilu a pondelok s tym idem ku doktorke do BB...ale dva dni ma to uz strasne boli a to kazdy vecer..neviem ci je to tym ze ma frajerka vzrusi alebo co to je..ale to je strasna bolest..chcem to uz mat za sebou a pondelok v BB im poviem nech si ma tam aj nechaju rovno na operaciu...a to kolko dni teda budem lezat a po kolkich dnoch mozem mat sex s frajerkou..dakuijem

Phali

Tak idem pondelok na urologicku ambulanciu do Banskej Bystrice a chcem sa spytat ze ked ja poviem ze si to chcem dat operovat tak kolko dni budem lezat v nemocnici???a po kolkich dnoch od zakroku mozem mat sex s priatelkou...dakujem...

Phali

Zdravim...Zajtra idem s tym ku doktorke a urcite ma posle na urologiu..uz raz som bol ale nic mi nepovedali..ale strasne ma to niekedy boli tak idem a chem sa spytat ze kde si to mam dat operovat ak mi navrhnu operaciu..dakujem..a este ci to nieco stoji ak ano tak kolko..dik