Zasluzim si ju?

Príspevok v téme: Zasluzim si ju?
TomasMoravansky

Zdravim, mozno sa mnohym bude zdat moj problem smiesny, neviem ci ste sa s takym stretli, ale chcem sa skor vykecat. Uz dlhsie mam babu, ktora ma miluje. Dava mi to najavo denne, ja ju tiez. Chodim na vysoku skolu, ale hrozi, ze ma v tretom rocniku vyhodia. Bojim sa, ze by na mna zacalo moje dievca pozerat inak, ze by som ju sklamal.. a mal by som pocit, ze si ju nezasluzim, zeby mala dovod ma opustit.. je to mimoriadne slusna a sikovna dievcina, chcem s nou stravit cely zivot a trasiem sa myslienky, ze by som ju nemal..myslite, ze je nozne, aby sa kvoli tomu narusil nas vztah?

Mesačný princ

Nič v zlom ale ak by môj vzťah mal závisieť od školy, ktorú študujem či od profesie ktorú mám tak to nie je vzťah. Ak máš pocit, že by ťa mohla len pre toto opustiť tak sa na ňu vyser. Ja by som takého niekoho pri sebe nechcel. Ale je to môj názor. A aj keby si na škole ostal a podarilo by sa ti to celé ustáť, tak jej povedz, že ťa vyhodili. Veľmi by ma zaujímalo, ako by zareagovala.

adr1a

Preco nezaberies aby ta v 3rocniku nevyhodili?? Mas motivaciu a ciel tak preco nevydas zo seba maximum? Ked uz si tam na skole zabil tolko casu aspon zamakaj a dorob skonci Bc. A nie. Ked je laska pevna silna, tak prekona vsetko. Stastie i nestastie. Dobre i zle. Zdravie i chorobu. Rozne pady a nepriazne. Takze aj vyhadzov zo skoly to ustoji. Ale snad sa nechces tymto chlacholit? Si chlap. Zaber. Skonci aspon Bc. V zivote budes este prekonavat vacsie prekazky a trable. Budes musiet stat na vlastnych nohach. Pracovat zarabat. Raz mozno sa so svojim dievcatom zoberiete, pride rodina deti a este vacsia zodpovednost (uz nielen za seba ale aj za nu a vase deti). Ale teraz zaber a uc sa nech tvoje dievca aj vasi doma a hlavne ty sam na seba mozes byt pravom hrdy. Takze sup-sup ucit sa