Prosim poradte mi som zufala

Príspevok v téme: Prosim poradte mi som zufala
Shantica

Ako zacat...pokusim sa v skratke-mam 22 rokov a som na totalnom dne. Trpim bulimiou uz 6 rokov, za sebou par neuspesnych lieceni... problemy s alkoholom od 15tich. Kedysi som sa vyborne ucila, sutazne som tancovala bola som cielavedoma a potom zrazu zlom a vsetko slo dole vodou.. Je toho fakt vela tak naozaj to skratim. Po strednej skole som sa rozhodla odist z mojho rodneho mesta do Bratislavy s tym ze nastupim na VS kde ma prijali, najdem si pracu a myslela som si ze sa tu pozbieram. Opak bol pravdou. Z VS ma vyhodili pracu som si nenasla, ja sa bojim ist aj na debilny pohovor!! Najradsej sa skryjem v izbe a cely den sa prejedam a zvraciam. Som tu rok a pol a vystriedala som 8 podnajmov lebo vsade ma vyhodili kvoli tomu ze ked som sa opila tak som v zachvate bulimie pojedla jedlo spolubyvajucim proste sa somnou neda zit ........ bola som zavisla na lexaurine 2 a pol roka a od marca do septembra som uzivala kokain... naozaj sa to totalne zhorsilo somnou odkedy som v ba :(((( a v septembri to vyvrcholilo tym ze som nemala k lexaurinu pristup 3 dni a dostala som take abstinencne priznaky ze mi bola volana sanitka. Sla som do kosic na detox na psychiatricke oddelenie. Bola som tam 3 tyzdne a zavislosti sa zbavila naozaj to somnou vyzeralo dobre konecne som sa usmievala. Po prrpusteni som 3 tyzdne stravila doma s mamou. Vyborne tri tyzdne, jedla som pravidelne cvicila som nepila som uplne super ked som bola doma . S mamou super vztah..no a vratila som sa do ba a zas.... som tu tyzden a prejedam sa zvraciam, prepila som kazdy den a mala som aj koks. Bola som na pohovore kde ma aj prijali ale nesla som tam :( z tohto podnajmu ma asi tiez vyhodia nezvladam to. Neviem co dalej ci ist domov alebo ostat a snazit sa? Prosim poradte :(

Sani mike

Daj prihlasku na vs znova (neviem ci mas este narok bezplatne ak ano chod znova) si este mlady clovek casu na napravu mas.vyber si nieco co ta bude zaujimat nech sa nadchnes pre to.na cvicenie si najdi partaka dost to pomaha ak najdes niekoho zapaleneho pre vec ked ta to chyti mas aspon ciel.kym nezacnes chodit do skoly ostat doma.povedz mame ze ta to mrzi a ze to je tvoj plan len nech u nej preckas obdobie alebo si najdi skolu blizkosti domova a nie v ba.ba je psycho mesto (narodil a zil som tam)

Shantica

Proste doma by mi bolo dobre nebola by som sama bola by som s mamou ale na druhej strane sa nechcem vratit lebo co doma....nemozem do konca zivota byt u mamy...a stale nejak dufam ze sa pozbieram a bude to dobre alr ide to dole vodou :(((