Podviedla ma

DoktorExitus

Rozhodnutie musíš spraviť ty sám ale s čistou hlavou si to premysli: mate pred svatbou to znamená že ten vzťah je vážny a ona ťa napriek tomu podviedla; ako vieš že to bolo iba raz? tvrdí to ona ale len na zaklade toho že si na to prišiel; kde maš istotu že ťa nepodvedie aj potom alebo ťa nevymení za niekoho lepšieho? tých otáziek je vela čo si môžeš položiť a to ako na ne odpovieš ti ukáže či ju nechať alebo nie. A možno lepšie to teraz ukončiť ako po par rokoch mať parohy a deliť a hadať sa na sude o deti a majetok,

hehe1

ak ju nechces poslat k vode a chces jej dat druhu sancu, tak zrus svadbu a potom uvidis, ako sa bude chovat.... ale ja na tvojom mieste by som ju kopol vies kam, zien su tisice a ked si ma niekto nevazi, tak ma smolu....

Anonymouss

nuzz: Pockaj, ona podviedla jeho a on ma ist prec, aj ked len porozmyslat na vikend? Vyrazit s nou dvere, nech ona prespava a rozmysla niekde po kamaratkach/hoteloch.

e7silent: Pises, ze si na to prisiel a ona ti povedala, ze to bolo len raz a lutuje to - cize najskor si to zistil, konfrontoval si ju a az potom povedala, ze to bolo len raz? Ziadna zmena v jej spravani, nemala vycitky? To nemas ani len maly naznak (keby sa jej spravanie zmenilo a naozaj ju to trapilo), ze dostavas celu pravdu, ze to naozaj bolo len raz a len s jednym - bolo to "len raz" vo verzii pre teba, lebo tento raz si na to prisiel.

Aj keby to bolo prvykrat - ked spava kade-tade uz teraz pred svadbou, co bude robit po svadbe, ked ta bude mat isteho, ze od nej neodides a ak by si predsa len pozbieral gule, budes jej za to platit (a to pozor, aj ked nebudete mat deti, manzelska podpora na dorovnanie jej zivotnej urovne).

Nenechaj sa zlakat takymi tymi kecami, ze:

- "sa to proste stalo",

- si sa jej nevenoval a mozes za to ty (ona ta podvedie a este to otoci na teba, ze je to tvoja chyba, nie je, keby ano, nechcela by s tebou zostat),

- bola "donutena" (pricom to donutenie sa z toho stava az vtedy, ked ty zistis, ze ta podviedla - ked sa nepodari hodit vina na teba, hodi sa na ineho; zober telefon, vytoc 158 a daj jej ho do ruky, ze chce nahlasit znasilnenie).

Mimochodom:

ZENA chce od muza zavazok (friendzone je zly obchod zo strany muza, dava svoje komodity: zavazok jednej osobe, cas, pozornost, peniaze a nedostava komodity od zeny: romanticky vztah, sex).

MUZ chce od zeny sex (jednorazovy sex a friends with benefits je zase zly obchod zo strany zeny, rozdava svoju sexualitu a nedostava zavazok; biologicke hodiny reprodukcie a vobec samotnej atraktivity tikaju zenam, nie muzom).

Kedze ona svoj sex rozdava kade tade ostatnym a nie tebe, nedavaj jej zavazok, nebud blby. Ak sa aj nakoniec rozhodnes ju rovno nekopnut do riti, zrus svadbu na neurcito, ze ju poziadas znova, KED a AK budes chciet a daj si riadne nacas na rozmyslenie, uvidis ako sa bude spravat. Neostan dotlaceny v pozicii, ze rozoslala som pozvanky, tak co teraz? O-D-V-O-L-A-T!

e7silent

Prave že to nechcem rozpravať niekomu kto ju pozna lebo viem že by mi povedal že som blbi a že mam ju poslať domou.

e7silent

Proste ja som to potreboval dostať von zo seba lebo nikomu som to nepovedal a nechcem to v sebe dusiť.Keby som to nedostal von zo seba tak ma to tak niči.

nuzz

Na fore odpoved urcite nedostanes. Cast ludi sa prikloni k tomu, aby si ju opustil - povedia napr. ved ak ta podviedla isto to urobi znova, alebo ze uz tam je nejaky problem vo vztahu, v laske, druha cast ludi ti povie odposti jej, neznic ci vztah pre jedno "posmyknutie" ..

Pravda je taka, ze ti to povedia na zaklade bud svojej skusenoti, alebo niecoho co ich k tej odpovedi vedie a ty nevies, co to je, lebo ludi tu na fore nepoznas :-) zaroven nikto z nas nevidi do vasho vztahu, mozeme sa len domnievat a analyzovat, preco to urobila, kde sa stala "chyba", aka je ona povaha, aky mala na to dovod ..

Takze moja rada znie - daj si na to cas a odstup. Asi spolu byvate (predpokladam, kedze pises ze sa idete brat), tak mozno ak mas moznost odist niekam na cas, alebo aspon na vikend, proste mat odstup od vas dvoch a dokazat sa na vas pozriet s nadhladu .. Ale ak aj nemas moznost odist, tak proste nechaj si cas. Nechci odpoved od seba dnes ani zajtra. A som si ista, ze s odstupom casu budes sam vediet, ci chces alebo nechces pri nej ostat. :) Hlavne to neries s horucou hlavou a ani s radou ludi na fore. Ty to musis citit a podla toho sa zariadit. Drzim palce