Strojček na zuby po 18

Maureen

Ďakujem, Eva. A môžem sa ešte opýtať, koľko to zhruba stálo? Lebo ja som našla pani zubárku v BA, ktorá mi povedala, že je to 400 eur na jedno zuboradie plus 15-25 za každú výmenu drôtika. Tak by ma zaujímalo, či ešte je možné ísť s touto cenou nižšie, keďže som študentka s obmedzeným príjmom :D Ja mám zuby úplne rovné, iba horná dvojka je zastrčená pod jednotkou a dosť ma to štve, celý život si kontrolujem úsmev aby som nevystrčila zuby, ale keď rozprávam tak sa to aj tak ukáže.

Eva531

Ja som mala strojček v dospelosti, chodila som k pani doktorke Dianiškovej v Auparku - maximálna spokojnosť. Zubiská som mala pred nasadením strojčeka strašne krivé, rozostavenie typu veľké zuby v malých ústach - hotová pohroma, všetky trojky vystrčené z radu ako upír, problém sa v puberte riešil veľmi zle a nesprávne a ani sa nevyriešil, lebo staršia čeľustná v NZ zbabrala všetko, čo len mohla a stomatológovia tiež, tak to potom po tridsiatke museli dávať do poriadku skutoční odborníci v Bratislave. Pani doktorku Dianiškovú som si vybrala preto, lebo študovala v Nemecku a tam je to na úrovni, takže si tam osvojila postupy a metódy primerané dnešnej dobe, navrhla presne také riešenie, aké som očakávala a chcela, takže zuby sa krásne vyrovnali za dva roky, čo bolo pri takom hororovom rozostavení úplne super! Strojček som mala fixný kovový a samoligujúce brekety aj na dolných, aj na horných zuboch a po jeho odstránení som dostala taký udržiavací na noc, ktorý ešte stále nosím.