Spolubyvajuca chodi v spodnom pradle

Moireal

Aj keby ta vyslovene nebalila, je rada, ze sa za nou obzries. Ziadna to nerobi len preto, ze je na zo zvyknuta. Nie, ak je to pred chlapom.
Moja niekdajsia kamoska radodajka sa velmi rada takto pretrcavala, takze viem o com hovorim. Takisto nenosievala spodare v lete a podobne zalezitosti.

Slobodna

Doma chodi kazdy nalahko, to nie je nic strasne vynimocne, pred cudzim muzom chodia nalahko, len lahke zeny, ktore sa vyslovene podhadzuju muzom ako matrace.
Urcite tym nieco sleduje, to je predsa logicke, ked od pol tela chodi dobre ze nie vo vetrovke a do pol tela skoro holou fujarou. Nechapem naco sa pytas taku zjavnu vec.
A ked si zadany mas jej to dat jasne najavo.

adr1a

Smouli smouli. Teraz budes mat tolko ponuk byt niekomu dobra ako spolubyvajuca))
Tak ja neviem. Ja ked som doma tak vsetko (podprsenka nohavicky ai) leti prec a to v lete nohavicky ani nenosievam)) doma beham uz len v satenovych krajkovych ci bavlnenych kosielkach. No ci by som takto aj pred niekym cudzim behala? Asi nie. Ale zas vy ste tam na byte akoze "doma". Takze ak nechodi po byte oblecena ako do skoly do prace na nakupy tak sa jej zas nedivim. A zas vnimat to sexualne mozes iba ty. Pre nu je to normalne a ty to uz bezmala beries ze ta zvadza bali. Nie su vsetky ako tu od smolkov))

altruista

ja som zadany :). a neviem ako ona, ci je zadana alebo nie. ale mozno sa tak citi dobre, ale moj nazor je skor taky, ze baby sa hanbia len tak pretrcat pred cudzimi ludmi, chlapmi, ked sa nepoznaju ani poriadne.

Cariboo

nemusi tym nic sledovat, ak chodili u nich doma v spodnom pradle, potom to berie ako normalnu vec.
rovno sa spytaj preco tak chodi, nech sa vyhnete nedorozumeniu .)

šmoulinka21

Ahoj toto som spravila svojmu spolubývajúcemu minule a do týždňa sme si to už spolu rozdávali. Takže si myslím, že sa ti snaží niečo týmto naznačiť, nečakaj dlho. Aspoň u mňa to tak bolo. Však keď sú dvaja ľudia slobodní mali by si užiť.