ako odmietnut alebo vymenit darcek od milovaneho

Príspevok v téme: ako odmietnut alebo vymenit darcek od milovaneho
jajajajajaj

Ahojte dnes som nedopatrenim nasiel darcek ktory mi chce dat priatelka, asi ste sa s tym tiez niekedy stretli ze sám vam absolútne nepaci, viem ze vianoce su o inom ale je mi luto tých peňazí :( urcite bol strasne drahý, preto mi je to tak luto, sama by pre seba nieco take nekupila! velmi si to vážim od nej pretože ma to velmi prekvapilo lenze netrafila sa mi absolútne do vkusu, taky co by som chcel ja je dokonca ovela ovela lacnejsi a viac by potešil, preto jej chcem po Vianociach nejako naznacit aby to vymenila a peniazky si nechala, no lenže taketo veci sa tažko naznacuju nechcem ju sklamat :( ako to setrne naznacit?

tasty

a čo to je, ak smiem vedieť?

lebo ženy niekedy kupujú také darčeky - konkrétne sa to týka oblečenia, alebo ak tak celého outfitu, aké chcú aby nosili..., aby zmenili imidž, ktorý sa žene nepáči :D :D :D

Prezyvka055

Darceky sa vacsinou daju po Vianociach vymenit a ak nie tak este mas 2 moznosti.

Das to suflika a nikdy viac sa na to nepozries, tak inak konci vela darcekov. Alebo potom je tu este moznost zalozne ak to ma nejaku hodnotu.

ukueleleleqq

daj jej aj ty nieco co vies ze sa jej nebude paci, ked ho dostane,zacne aj ona premyslat ze co s tym, ty zacnes napr najprv nieco slabucko naznacovat ze sa velmi netrafila, potom zacne aj ona, ty znova pridas ona tiez a tak sa obaja dozviete ze sa vam vase darceky vobec nepacia a ese sa aj zasmejete :D ,zhodnete sa na tom, ze ich pojdete vymenit a je to :D a nik sa nebude citit dotknuto a trapne, pretoze sam dostal darcek, ktory sa mu nepaci