Priatelka ma ponizuje pred priatelmi..

Príspevok v téme: Priatelka ma ponizuje pred priatelmi..
TvojeSvedomie

Sme spolu uz niekolko rokov.. poslednu dobu zacala byt ku mne aroganta pred nasimi spolocnymi priatelmi.. neustale ma pred nimi zosmiesnuje, ked spolu s nimi niekde sme.. utahuje si zo mna, a niekedy sa na tom vsetkom smeje len ona sama.. uz sa ma pytal aj kamarat, preco ma neustale pred nimi zosmiesnuje? Potom ale niekedy pride asi pocit viny a zacne ma pred nimi objimat, ako za starych cias a hovorit mi, ako ma miluje.. ale to trva iba chvilu..

Zvycajne ale ked sme sami, je ku mne uzasna.. naozaj.. ale ked sme s niekym inym, tak uz hned vidim, ako zmeni spravanie voci mne a je ku mne hnusna..

Taktiez sa poslednu dobu zacala dost vyzyvavo obliekat, zevraj kvoli mne ale poslednu dobu skor pocitujem upadok sexu.. napriklad posledny tyzden som nemal sex ani raz, aj ked som chcel, ona mi tvrdi ze nema naladu a podobne keci, pritom niekedy sme mavali styk aj 2x denne... neviem co sa deje.. mam vseliake podozrenia ale vsetky vyvrati, ze som paranoidny idiot a ze ju to prestava bavit atd..

Som zufaly.. vsetci mi hovoria, aby som si ju aj ja tak doberal, ako ona mna a zosmienoval ju pred ostatnymi, ale ja to proste nedokazem.. citim sa potom previnilo a hned sa ospravedlnujem, proste nedokazem byt taka svina ku cloveku, ktoreho milujem nadovsetko...

Budúca Ex

Je to taká milá a vtipná osôbka, čo za to že ty si taký suchár. Na druhú stranu niekoľko rokov ju obtrt*ávaš, svadba v nedohľadne a že nie si taká sviňa? Chudák, týždeň si bol bez a už máš toho dosť, len tak to nenecháš. Presne taká je tá tvoja pravá láska.

deppp

deje sa to, ze ta uz nemiluje pretoze v tebe nevidi chlapa ale len poskoka, pohrda tebou, udrziava si ta ale v zalohe kym nepride cosi lepsie. v blizkom case cakaj rozchod alebo parozky