tuzba po babetku

Príspevok v téme: tuzba po babetku
anjika

# Mam 33 rokov a zatial ziadne dieta. V poslednom case ma prepadla materinska tuzba po babatku, no zaroven mam obavy. Uz nie som najmladsia a chcem mat zdrave dieta. Tiez obcas v spravach som pocula, ze matka pri porode umrela. A kedze som jedinacik a nikto v mojom okoli male dieta nema, neviem, ci by som pri starostlivosti nieco nezbabrala. A co s nastupom do zamestnania po materskej dovolenke a ked bude dieta chore? Viem, ze mama mi pomoze, no aj tak mam obavy, hlavne kvoli veku / 33 rokov.

hanaaah

daniela, to ze sa uz od 4.tyzdna upinas len na to, ze si tehotna je naozaj prehnane, ak nemas ziadne tazkosti. tehotenstvo naozaj nie je choroba. nic nie je dokonale a vzdy sa stane to, co sa ma stat. prilisna uzkostlivost tiez skodi.

jakb

S tym nastupom do zamestnania po materskej dovolenke ,to moze byt aj jednoduche aj zlozite.Ak sa ma kto postarat,ak bude chore,v tomto prip.matka Tvoja ,tak mas velke stastie.Ja som sa este od septembra nevyrovnala s tym ,ze dieta je stale chore.Ako nastupilo do skolky.Od Velkej noci ,je uz 4.x chore,2x bralo ATB.V stvrtok vecer 38,5,den pred tym mu nic nebolo.V lete si beriem neplatene volno,2deti jednoducho nemam kde dat.7,5roc.a 3.9mes.ma to mensie.Vobec sa neviem ani vyrovnat s tym,ze si zatial neviem dokedy to bude trvat nenajdem pracu,ktora bude zaujimava aj pre mna,nie len aby som bola akoze v praci,kvoli chorobam deti,nemozem ist nikam,prajem Ti aby si to zvladla.My sme deti v rodine nemali ziadne ,ale ono to pride u mamicky same.Vela stastia a zdrave deticky.

Ivka 1

Dievčatá ak budete potrebovať pomoc v
ťažkostiach s otehotnením alebo pomoc
gynekológa, kľudne mi napíšte na mail.
Niekedy telu chýbajú dôležité vitamíny
aby sa mohlo pripraviť na materstvo.
Pomocou produktov na prírodnej báze sa to dá dosiahnúť.

magda78

ja mam tento rok 29 a tiez uz tuzim po dietati. s priatelom sme spolu osmy rok, tento rok sa chceme zobrat a hned aj splodit dieta. nerada by som nieco zmeskala a na materstvo sa uz citim. len sa bojim, ci vobec otehotniem, vela krat som prekonala zapal vajecnikov. no dufam, ze bude vsetko ok

anjika

Tak sa mi zdá, že v poslednej dobe je veľa žien tehotných. Je to pravda, alebo som si také ženy len začala viac všímať, keďže sa u mňa začína prebúdzať materinský cit?

maťa

Ahoj! Ja mám 35 rokov a 11 ročnú dcéru a 7 mesačné bábo . Je to veľký vekový rozdiel , ale myslím že to tak malo byť. Tiež som sa veľmi bála či bude v poriadku a či to budem zvládať je zdravá a zvládame to v pohode ! Je to tak ako by som mala prvé , veľa vecí som už pozabúdala , ale na to je lekárka aby mi poradila a tiež mi pomáha manžel a dcéra . Prajem Ti veľa šťastia a držím palce !!!

linka

Ahoj Anjika.Ja mám 24r. a mám už dve deti a stíham to úplne super.Ak budeš mať takéto obavy tak deti nikdy nebudeš mať a určite to budeš ľutovať.Ja v 30 -ke plánujem už tretie.Aj ja som jedináčik a moj otec je z vnukov na meko a to dokonca sa s mamou nestýkam tak,že by mi pomohla všetko zvládame sami s manželom.Ja si to bez mojej rodinky neviem ani predstaviť.Čo som vždy túžila mať, je Harmonická rodina.