ostane suknickar suknickarom?

Príspevok v téme: ostane suknickar suknickarom?
svetielko1

Ahojte. S mojim (uz) byvalym sme mali takmer rocny vztah, planovali sme si spolocnu buducnost, avsak pred par dnami po par tyzdnoch mojho podozrievania z neho vyslo (cez mobil), ze ma podviedol, potom zas povedal ze ma uz vyse mesiaca podvadza a ukoncil to som mnou cez ten mobil s tym, ze kedze ma podviedol, nedokaze byt so mnou a ze by to urobil v buducnosti znovu a ze ma nechce trapit. Proste bla bla bla. Ani len stretnut so mnou osobne sa nechce (s tym, ze by mi vratil moje veci, ktore mam u neho). Ide o chalana, ktory bol "v minulosti" suknickarom (netajil mi to) a mal predo mnou vela dievcat a zrelsich zien. Treba povedat, ze zeny aj vyuzival (myslim financne). Musim priznat, ze sa to stalo aj mne (co sa tyka financii). Dlhe mesiace mi tvrdil, ze uz sa sexualne vyburil, ze uz ine zeny nepotrebuje, kedze ich mal v minulosti tolko. Zo par krat mi povedal, ze kazdy chlap si raz za cas potrebuje poriadne zasexovat niekde inde (kde sa moze vyburit), kedze chlap si svoju zenu musi „sanovat“, a ze to nema nic s citmi k nej. A ze kazdy chlap to obcas robi, len to nehovori svojej zene... Je fakt, ze ma rad zeny a vie ako si ich ziskat.
NECHCEM od vas rady ak ho ziskat spat alebo aby ste mi vynadali ak asom bola sprosta. Uvedomujem si, ze som bola slepa a hlupa, ale clovek sa asi uci na vlastnych chybach a naspat ho nechcem. Nie som masochistka a nenecham sa ponizovat takym uboziakom.
Chcem Vas len poprosit o nazor, ze ci si myslite, ze sa takyto chalan, ktory ma rad zeny a sex, dokaze niekedy vobec zmenit a byt verny len jednej zene, alebo mu "to" ostane na cely zivot a aj ked na isty cas tej svojej priatelke dokaze byt verny a ona je pre neho ta vyvolena, ale po nejakom case nevydrzi "tuto svoju zmenu" a zase zahne a bude „cistit ine kominy“, pripadne vyvolenu odkopne a vymeni za inu vyvoelnu?
Dakujem za kazdy nazor, aj za tie menej pozitivne na moju adresu.

svetielko1

Nooo, mozno uz aj o mne ten moj (nevola sa Peto) rozhlasuje, ze JA mu dlzim prachy. Akoze mi to je jedno.
Snad ta jeho nova zubrienka je dost pri peniazoch, aby ho mohla financovat. Lebo doteraz bol chlapec zvyknuty, ze sa o neho jeho zeny "starali" (citujem ho). Neviem neviem, ci si zrazu odvykne na taky komfort a zacne on financovat ju.

Soraja

svetielko1 presne taky ako ten moj byvaly, nevolal sa nahodou peto? Lebo strasne mi pripomina toho mojho ex. No su to spiny, teraz si s apoucila, ze verit neozes nikomu. akoze mojmu etrajsiemu yb som prachy v poho pozicala, lebo viem, ze nema potrebu mi ich nevratit, ale viem aj aky je, no o byvalo sa to povedat neda. Hlavne ze co som mala od neho veci som mu vsetky muslea dat a on mi nevratil nic,akoze mne slo tiez len o tie prachy, ale horsie bolo, ze zacal kazdemu rozpravat ze mu dlzim dost enmalu sumu, svina jedna vychcana. Ale ved po case sa ukazalo aky je. aj ostatni pochopili

svetielko1

soraja: ten moj bol hajzlik aj predtym, zdalo sa ze sa "ukludnil", nahovoral mi to, ze uz je to za nim, a ze mne by neublizil... bla bla... verila som, ze chlapec to dokaze, ze ked je "vycvalany", ze uz ani ine zeny potrebovat nebude. Hm, hej, viackrat som mu "pozicala" prachy, ale on to bral tak, ze som mu ich dala nenavratne. O to az tak nejde, ide mi hlavne o to, ze 4 dni predtym ako to so mnou dost nepekne ukoncil som mu poslala nemalu sumu. myslela som si, ze si bude vazit, ze ho nenecham v tom probleme (bohvie ci vobec nejaky problem v skutocnosti nakoniec mal). A ani len dakujem som sa nedockala, len urazok. a jasne ze peniazky uz neuvidim, a budem musiet splacat pozicku...
Viem, ze som bola sprosta. Nuz, necakala som, ze takyto ludia existuju, resp. ze by ti vlastny "frajer" takto dokazal ublizit a spravit z teba spinu a tvarit sa ze jeho sa to netyka.

svetielko1

soraja: ten moj bol hajzlik aj predtym, zdalo sa ze sa "ukludnil", nahovoral mi to, ze uz je to za nim, a ze mne by neublizil... bla bla... verila som, ze chlapec to dokaze, ze ked je "vycvalany", ze uz ani ine zeny potrebovat nebude. Hm, hej, viackrat som mu "pozicala" prachy, ale on to bral tak, ze som mu ich dala nenavratne. O to az tak nejde, ide mi hlavne o to, ze 4 dni predtym ako to so mnou dost nepekne ukoncil som mu poslala nemalu sumu. myslela som si, ze si bude vazit, ze ho nenecham v tom probleme (bohvie ci vobec nejaky problem v skutocnosti nakoniec mal). A ani len dakujem som sa nedockala, len urazok. a jasne ze peniazky uz neuvidim, a budem musiet splacat pozicku...
Viem, ze som bola sprosta. Nuz, necakala som, ze takyto ludia existuju, resp. ze by ti vlastny "frajer" takto dokazal ublizit a spravit z teba spinu a tvarit sa ze jeho sa to netyka.

Soraja

svetielko1a inak s byvalym tiez zacinalo to v poho a bolo super ale strasne sa zmenil,m stala sa z neho spina, poziciaval si prachy a nvevracal,ale ono to boli väcsie ciastky, ale to je nastastie uz za mnou. Hajzlik

Soraja

svetielko1 ja mam pocit, ze pises inak o mojom byvalom. Z kadial si,ak mozem vediet? Presne takyto on bola anvyse este aj ine veci robil, total hajzel. fuj.

svetielko1

soraja:
bol mladsi odo mna, ale poviem ti, na svoj vek sa v nom "usadilo tolko spiny" ze neviem neviem ci sa to da z neho "odstranit". Ja som bola bohuzial naivna a myslela som si asi ze sa pri mne zmeni. Bola som pre neho az moc dobra (to nie je samochvala).

Soraja

svetielko1 ako vravi, je to hajzel a nezmeni sa, a nakoniec sa mu to vrati, viem o com hovorim, takyto ludia vzdy padnu dole nosom. Ale ked su idioti co uz. STratil perfektnu babu, len nechapem, ze preco si nasiel 17-ku? predpokladam ze bol od teba starsi, no neviem,asi potrebuje mat nejaku naivku, chuda dievca. Taky ti nestoji ani za jednu slzicku, kopu inych sa najde aj urcite lepsich:-) a inak kopu chalanov si mysli, ze neviem aki su skveli v posteli a pritom ako si napisala, vedia sa len vystriekat, nevedia s amilovat. NO ale co uz:-(

svetielko1

Soraja:
sak som mu povedala, ze za vela v posteli nestal, ze si namysla.. a to je pravda.. mysli si ze aky je borec v posteli, a pritom on sa snad ani nevie milovat, ale iba (s prepacenim) trtkat a "vystriekat sa...
Povedal, ze vraj ja som bola posledna, ktorej ublizil, ze uz bude dobry:D Ja by som to zhodnotila tak, ze mu uz ozaj ani ten nos medzi ocami neverim.