citajte, piste, pomozte mi.. :(

Príspevok v téme: citajte, piste, pomozte mi.. :(
ginngi

Ahojte, ani neviem, na co sem vlastne pisem, ale chcem sa s vami podelit o moje starosti, :( teda, mala som najlepsiu kamosku, co som si myslela, ze je jedina najlepsia, a vzdy s nou mozem pocitat... pravda je vsak taka..., ze sa neznasala s mojim priatelom, musim sa priznat ze som ju troska potom vela krat nechawala doma kvoly nemu..., lebo bola som castejsie s nim ,ale urcite to poznate, a urcite by ste cakali, ze vas len naj kamoska podrzi, no prisiel den, ked prisiel priatel a potom ona ku mne domov, zacala normalna debata..., v pohode... no neskor, ani neviem ako sa vsetko zvrtlo, a zacali po sebe ziapat.., a ona mojmu priatelovi vynadala do chudaka.. a ze kde sa hrabe v takej spolocnosti, myslela tym mna.., tu kamosku poznam asi viac ako 10 rokov, tak potom sa zdvihla, a odisla prec.., priatela sa to dotklo, tak ako aj mna... pochopitelne.. odvtedy sa mi ozvala parkraat, jej doslo po 3 dnoch, ze mi nieco take powedala, a ze sa na nu hnewam, a chcela aby som jej prepacila, a tak ,no proste dost som bola sokkovana z toho, to je jeden problem, neviem ci sa jej ozvat, alebo co, mam ju rada, a chyba mi kamaratka, kedze inu nemam taku dobru, ako ju..., a teraz priatel, strasne sa zmenil, jeden tyzden je super, sme obaja zamilovani, prostee woow, a ked pride take obdobie, tak sa hadame, dobre, ze sa nerozideme.., a furt ja do neho hucim, ze preco a bla blaa alebo on, vzdy si daco najde.., a mam pocit, ze si ma vobec nevazi ,ako svoje dievca.., nechapem, svojej byvalej hovoril, ze ju miluje, no mne nepovie, iba ze ma rad, a vobec sa nesnazi o to, aby bolo dobre..., proste.. je strasny poslednu dobu.. co mam robit??? :( mam z toho depky, uz mi preskakuje, normlane si rezem do ruky... :(( aspon aka taka ulava.., priatel o tom vie.., co robim, ale.. :( a ma neposielajte ku psychiatrovi, ani ku psychologovi... nejdem, dakujem za wase vsetky odpowede.., piste..,

myshryz

no, tak ak sa mozem zapojit....myslim, ze som mala podobny problem....chodila som s chlapcom, ktory uz na zaciatku vztahu ked sme sa pohadali, vzd hovoril, ze odchadza, chce byt sam, nie je na vztah bla bla bla.....az kym som nepochopila, ze ho vlastne uz nelubim, a ze fakt ma odist.....bol z toho sokovany este par mesiacov, ale ja som si po nom nasla takeho super, dospeleho a rozumneho muza, ze ani neverim, ze by sa mi to mohlo v mojich 28 rokoch podarit....takze pocuvaj ho, pozoruj, analyzuj, co ti povie...a potom, ak je to fakt tak, ako hovori....pusti ho, kam chce ist....ved nie je jediny, mas 17, najdes si takeho chlapca, s ktorym budes spokojny....ved ja som ho nasla az v tomto veku, 28 rokov....drzim palec...

ginngi

planovali, sme si buducnost, ja mu to hovorim uz snad, odkedy sme spolu zacali chodit, a je zodpowedny vecny pubertiak, :)

ivka2

tak slovko milujem ta aby mal hovorit clovek len ked to tak citi...asi by nebolo pekne keby ti hovoril ze ta miluje a potom by ti povedal ze je koniec lebo aj tak ta nemilôuje, ze ti to hovoril len z povinnosti..a mozno sa ti to boji povedat..ty mu to hovoris?, aako dlho mu to uz hovoris??mate vazny vztah, ze si aj planujete buducnost alebo ste sa o buducnosti nebavili?,a aky je tvoj priatel??zodpovedny alebo vecny pubertiak?:))asi vela otazok, ale...

ginngi

ja mam 17 a on ma 26 , vies, co sa tyka tej kamatakty, je viac ako jasne, ze zavidela nam to "stastie" kedze ona nemala nikoho, a tak to vyriesila.., ja som pisala iba ze mi chyba niekedy kamoska, porozprawat sa so "zenou" o zenskych veciach, a s priatelom, to ja neviem, ja ho brutalne milujem, ale je mozne, aby mi vobec nepowedal este ze ma lubi??? vzdy mi povie, ze ma ma rad,

jeffa

a smiem vediet kolko mas rokov? veci sa neriesia tym, ze budete na seba ziapat a tvoja najlepsia kamartka, nech je aka chce dobra sa nema co miesat do vztahu s tvojim priatelom. musis si ujasnit, ci chces jeho, alebo kamaratku, kedze kompomis asi nepripada do uvahy.
no a k tej dalsej veci..kazdy normalny vztah ma horsie aj lepsie obdobia a treba sa naucit spolu ich prechadzat. vztahy su o kompromisoch a o komunikacii. nemozte po sebe ziapat a potom si z depresie rezat zily, ked sa vyskytne problem. treba sa pokojne porozpravat a ked to nejde, asi ste na to este nedospeli..