mikoza

mates

Nieviem či má niekto s tým skúsenosť no chcela by som vedieť či je možné otehotnieť ak mám mykozu a samozrejme nepoužívam na jej liečenie žiadne lieky.

mates

Ahojte aj ja mám mykozy už 1,5 roka dokonca som bola aj za alergologom a predpísal mi vakcinu zatiaľ ešte nezabrala. Moja myka sa mi najnovšie objavuje hneď ako dostanem ovuláciu. Lieky už nemôžem užívať lebo hneď začnej trošku krvácach až tak mám z užívania vagynálnych liekov podráždenú pošvu. Ak to zas na mňa príde snažím sa pomôcť si floragynom, jogurtom alebo octom. Zatiaľ to zaberá no bola by som rada keby to už vymyzlo.papap

michaela2582

Ahojte, mam ten isty problem ako mnoho bab-chronicka mykoza, az na to ze ja ju mam v kuse uz 7 rokov a prestava ma to bavit. Viem presne co smiem a nesmiem, nosim bavlnene spodne pradlo, ziadne tangace, tesne oblecenie ani rifle atd, teda vsetky tie rady dodrziavam, lenze stale sa mi vracia.Idem k doktorovi, da mi lieky,preliecim sa, za par dni, ci nejaky ten tyzden je to spat, za toe roky mi snad popredpisoval vsetky mozne lieky, capiky, masticky, antibiotika, a uz ani on nevie co by mi pomohlo..Co s tym ked ziadne lieky nezaberaju?Uz aj doktor si mysli ze to ma nejaky iny povod, zapal v tele alebo co...

suera

ahoj po mojej skusenosti mozem odporucit najprv liecit gyno pevarylom a nasledne masticka candibene...pomaha..a hlavne sa o to dole starat poriadne aby si to znova nedostala...mimochodom u partnera canesten masticka, tomu mojmu to pomohlo :) papa

RNG

Skus GSE roztok, 5000 ppm(tj, 15 kvapiek do pol deci vody. Mozes to dat aj do oleja(napr tekuty vitamin E, alebo do aloe.
Mam pripady ludi, co sa zbavili aj plesni na nechtoch na nohach tymto sposobom- bez brania nebezpecnych oralnych antimykotik(napadaju pecen)