nízkohormonálna antikoncepcia

Príspevok v téme: nízkohormonálna antikoncepcia
lenka951

mám jednu otázočku, mám 20 a chcela by som začať s antikoncepciou.. počula som, že najlešpie pre mladé dievčatá sú tie nízkohormonálne tabletky, tak by ma zaujímalo čo je na to pravda a tiež aké z týchto nízkohormonálnych tabletiek sú na trhu a koľko tak približne stoja...
ďakujem za odpoveď :-)

neva

zvedavamt neviem koľko máš rokov, ale predpokladám, že máš viac ako 20. Ak nemáš problém s menštruačným cyklom, tak z tabletiek v Tvojom pripade by bolo najvhodnejšie Yasminelle

zvedavamt

začala som brať belaru,na doporučenie gynekologičky,vraj ma nizky obsah h.hlavne kvoli tomu,že mam veľa kŕčových žíl.po 2,5 balení som pribrala 5kg,mám vyrážky,biely výtok a boľavé prsia. čo mám skúsiť?

neva

zloženie: Belara chlormadinoni acetas 2 mg ethinylestradiolum 0,03 mg , to znamená, že nie je nízkodávková.
Nizkodávková neznamená vzdy lepšia. Nizkodávková sa neoporúča dievčatám do 20 rokov a ženám, ktoré májú problém s menštruačným cyklom.

jaja

ahojte....na tej stranke som sa nedocitala o BELARE...neviem teda ci je nizkohormonalna..kde sa to dozviem...?pocula som ze je nizko...ale chcem sa to niekde aj docitat a potvrdit si to ....

neva

- Harmonet
- Lindynette 20
- Loette
- Logest
- Mercilon
- Novynette
- Minesse
- Mirelle
- Yasminelle
viac sa dozvieš tu www.rodicovstvo.sk prečítaj si túto stránku, veľa sa dozvieš, s cenami je to rôzne od tých 650 - 1350 na 3 mesiace.
Yasminelle je najdrahšia, je to novinka tu viac www.light-antikoncepcia.com

anjelicek

ahoj, vacsina sa teraz vyraba s nizkym obsahom hormonov. ja napriklad beriem Minervu, stoji do tych 650 korun na tri mesiace a som s nou spokojna.