~~~ GASTRITIDA ~~~

Príspevok v téme: ~~~ GASTRITIDA ~~~
kiri

Mam gastritidu tretieho stupna a aj moje hrube crevo ma vraj mizerne vstrebavanie. Odkedy to viem, jem delenu stravu, nasledkom coho mi prestalo byvat z akehokolvek jedla zle. Moj problem spociva v tom, ze ani tak sa mi nedari schudnut. Uzivam aj Reductil, dodrziavam pitny rezim, nejem pecivo, sladkeho len velmi malo, uzivam LKVB6, kde-tu aj cvicim a zo vsetkych sil sa snazim nejest po osmej vecer. No kila sa na mne drzia ako kliest a nie a nie odist. Viete mi poradit? Fakt ma trapi asi 20-25 kg nadvaha.

RNG

Objednavanie postou vybavuju z Lucenca, v Bratislave mame tiez obchod.
Klikni na nasu reklamu vedla--->
Doplnky vyzivy(RNG)

RNG

davkovanie je 3x3, ale osobne by som odporucil len 2x3, neber to na vecer, lebo nebudes spat.Najneskor o druhej poobede.

klaudia 123

RNG a extreme lean supreme sa dávkuje 3x3tabletky denne alebo 1 tabletku 3x denne
chcela by som si ho objednať máte pobočku aj v Bratislave??

kiri

RNG> ten Xtreme Lean Supreme evidentne funguje, mam od piatku skoro dve kilecka tuku dolu, len mam pocit, ze nemozem spavat. Je mi to dost divne, lebo aj ked som sa snazila schudnut s Adipexom aj s reductiloml, kde ma vela ludi ako side-effect insomniu, tak ja som ju vobec nemala, skor naopak, hajala som ako babenko. Ale teraz ma do spanku vobec nebere a chodim spavat az po stvrtej nad ranom. Nemam pocit nejakej extra unavy z nevyspatia, len ma deprimuje chodit spavat az ked sa rozvidnieva. Porad cosi, prosim.

kiri

Fuha, to znie dobre. Dakujem, RNG. Zajtra zbehned do Carrefouru a kupim si zazvorove korene. Podla Teba, v aku dennu dobu je najlepsie ho pozivat a kolko?

RNG

kandizovany zazvor(dumbier)
Kupis 1-2 korene zazvoru, dobte poumyvas rozkrajas na platky cca 3 mm hrube, varis v cukrovej vode(20%)(pomaly)1/2 hodinu
Potom vylozis na na pekac na pergamentovy papier a susis pri najnizsej moznej teplote v trube(110?)
Takto vysusene das do plastikoveho sacku-vydrzia roky.
Syrup odloz do ladnicky,mozes si s nim ochycovat napoje=pravy gingerale

kiri

RNG> zlatinko, prosim Ta preposlal by si mi link, alebo skopiroval sem recept na tan kandovany zazvor? ja neviem, ci som slepa, alebo nevidim, ale akosi ho neviem najst. Velmi lubim zazvor a chcem si to spravit. Dakujem Ti vopred.