Piercing do nosa! Bolí?

Saška

cawte všetcii :)
chcela by som si dať pierc do nosa...teraz už o mesiac :) som si istáá že to boliíí.... ja sa len chcem spýýtať že je to ovela lepšie nastreliť a dať si pierc s hááčikom na konci ??? a kolko kráát váám to už vypadol z nosaaa?a to len tak vypadne??? lebo ja sa bojim že mi ta dierka doma zarastie...ked stratim piercing.

Sabus

áaaa este jednu vec som zabudla..nikdy si nedavajte piercing co koncii gulickou..lebo to sa vam potom nebude dat vybrat alebo len velmi tazko pretoze nos zarastie na sirku palicky a gulicka je hrubsia ako palicka..takzee pozor nato!

sabus

Pre vsetkych:ja som si dala piercing do nosa tak ze mi ho prestrelovali a bolo to v pohode ani to moc nebolelo lenze potom som sa rozpravala s odbornikom a ten mi povedal ze nos sa moze iba prepichovat,ziadne nastrelovanie..pretoze to je dokonca zakazane..je na to zakon..a musii sa to vystudovat..lebo prestrelovanim sa moze poskodit vela veci..dokonca mne sa vnutri v nose potom vytvorila taka hrcka co dufam ze mi onedlho zmizne a potom by som si chcela dat znovu piercing do nosa ale uz len pripichnut..tiez mi ten pan povedal ze to trva rovnako dlho ako prestrelovania a ze to boli menej.cawteee...

Romča

ja mám pierc v nose a keď mi to presteľovali to ani nebolelo viac menej sa len zlakneš aôe mne vyšla aj slza z oka :D lebo to taký tlak ale pohode... ale potom mi to zarástla.. a som si sama prepichla ihlou to je omnoho lepšie

pastekarka

ahojkyy chcem si dat pirsing do nosa a vseci mi hovoria ze to bude boliet:D tak je mi jasne ze to bude aleee chcem pocut ako sa to hojilo vama kolko dlho to potom bolelo? A KTORY JE LEPSI S GULICKOU ALEBO HACIKOM?:D

Bogi

AHojte chcela by som sa spitat ci boli pircing do nosa? Ja si chcem dat teraz na vianoce...toto bude moj darcek :D hehe A este len tolko sa chcem psitat, ze aky pircing je dobry taky zaobleny ci len taky rovny hm??? viete na co myslim Prosim odpiste....... dakujem

ninna55

nie co si aj ja ho uz mam rok a chodim si aj vimenovat nebolelo to a diokonca mi prwpichovali az 2x pretoze raz mi dierka zarastla lebo mi vypadol pierc a som ho stztartila ale inac v poho

henulka

nemáš sa čoho báť...ja som si ho bola dať včera do nosa už po druhý krát a vôbec to nebolí a je to veľmi rýchle

jazycek:)

awiiky jha by som sa was cela spytat!!! robil si niekto z was piercing do jazyka sam???? ak ano ozwite sa mi na e-mail aebo na pokeci matka_121 dikyy papapa a inac piercing do nosteka som si robila sama nemam rada ked mi to prepichuju iny a wobec ma to nebolelo ani nehnisalo nic proste jhe to fakt pekna wec a mam to ush rok aj pol radim wam dajte si to jhe to fakt dobra wecicka!!!!! :D

tinuschka43

čauttee...:D chceťe si dať pierc. do nosa??:::D a boji te sa že to bude bolieť???žiadni strach:D odporúčam si dať pierc. na streliť.. vôbec to neboli je to sekunda len vas trošku mikne uuppne malinko zaštipe ale inak ničč.. wobec to neboly... kludne si dajte.. nemusite sa báť.. ja si chcem dať teraz do jazyku:D potom sa ozwem či boelo lebo ne:D .. ak nieaku radu cete npište na www.pokec.sk nick tinuschka43 čautéé