vzťah

Príspevok v téme: vzťah
nataška

Poradte mi! Mám 23 rokov, za sebou dva nezávazné vzťahy. Problém je v tom, že vždy, ked sa zoznámim s nejakým sympatickým chalanom, začneme si písať, oťukávať sa a podobne, páči sa mi...no počase sa doslova stiahnem do svojej ulity, zhnusí sa mi a tým to končí. Je možné, že ani sama neviem čo chcem? Pretože takto to bolo u mňa asi 4krát. Pripadám si nenormálna. Aj teraz som si ´niekoho našla´, je zlatý, rozumný, má naozaj záujem, páči sa mi...ale zasa to začína,zasa začínam rozmýšlať nad tým, o čom to vlastne je, ako nám to bude spolu klapaťa podobne. Má niekto podobné zážitky, ako ste to riešili???????

xmas

podla mna je hlavny problem v tom, ze sa zoznamujes (predpokladam) cez net.... v realnom zivote by si o toho cloveka ani nezakopla

jankaaa

ahoj, ja trpim asi niecim podobnym, zacnem rozmyslat nad tym, ze na co vztah vlastne je a podobne kraviny... ale poviem ti, ked sa naozaj zalubis, tak nebudes nad tymi vecami, ktore si napisala rozmyslat, proste budes nenormalne stastna a budes sa tesit z jeho pritomnosti a ostatnych dalsich veci, cize podla mna si sa len nezalubila este