Klieste na mihalnice

mayusik

Baby, chcela by som sa vas opytat cim potom odlicujete tu vodeodolnu spiralu??

ja som ju pouzila len zopar krat uz davno a odlicovala som ich kremom - ludia no to bola hroza.... :((( znicene boli nacudo... odvtedy som to uz neskusala...

vdaka za odpovede

Nataly001

Ani ja by som sa bez kliestikov nezaobisla. Mam huste a pevne vlasy a tym padom aj moje mihalnice su take akokeby tvrde a rovne. Potrebujem ich preto vytocit! Niekedy sa mi stava,ze ani kliestiky nepomozu a padaju mi mihalnice dole (nedaju sa pekne vytocit) :( Alebo sa kazda riasa otaca do inej strany (znie to mozno smiesne,ale neviem to presne opisat) :) Co s tym? Nemate niektora podobny problem??

Alica 123

Ja si idem obiednať klieštiky z Oriflamu (nahrievacie), tak uvidím, aké budú. Ja mám veľmi veľké mihalnice aj bez riasenky, takže stačí mi, ked budem používať iba klieštiky? A ja radím na zničené mihalnice olivový olej. Vždy na večer si ich normálne potierajte troškou olivového oleja a ráno len vatovým tampónom zotrite. Mihalnice sú po tom krásne, silné zdravé a nelámu sa len tak ľahko, samozrejme, že ten olej musíte používať každý den a asi po týždni uvidíte hned rozdiel :)

lana334

ja som tiez chcela vyskusat vodeodolnu aby mi nespadli ale bojim sa ze sa mi nou znicia riasy...ale inak tiez mi vyhovuje rimmel extra super lash a teraz som skusila aj maybelline define a lash a ta ja tiez dobra..predlzi no tiez pdaju mihalnice..:(

amexa

Nell_08 pls ktora konkretna spirala z Oriflame...
pouzivam kliestiky uz vyse 7rokov, problem presne ako lana334. Jedina spirala ktora mi ich nevyrovna je Rimmel Extra lash waterproof. Ziadna ina zatial nevyhovovala - a to som ich skusila pozehnane

sabina1205

lana334,
keď použiješ vodeodolnú špirálu, tak ti mihálnice "nepadnú" :-)
ja používam vodeodolnú od Rimmel a prípadne na to si dám ešte inú(už nie vodeodolnú) na zhustnutie, prípadne predĺženie..

lana334

ako dokazete ze vam mihlanice vydrzia vytocene?? ja si vytocim dam spiralu a za minutku spadnu ak nie skor:(a niekedy len cast z nich

Nell_08

ja som si akurát dnes kúpila klieštiky a sú úplne perfišné. mihalnice sa nelámu ani keď si ich až po namalovaní natočím. kozmetiku používam jedine z Oriflame. Veľa kamarátiek mi vravelo, že im nepomáhajú. Ale väčšinou ich mali NIE z Oriflame. Takže odporúčam klieštiky za 3.90€, na to vodeodolnú špirálu a k tomu odličovač na vodeodolný make-up. ten dá dolu aj centrofixku a vôbec nedráždi! :) všetko vás to vyjde cca 12€ - úplne v pohode cena na to, že kvalita je zaručená ;)