co mam robit ked prichadza na mna vecer hlad??

Veronika L.

vypi vela vody a to urcite zazenie na urcitu dobu hlad a potom sup spinkat,alebo si daj len nejake ovocie, najlepsie melon - ten je viac menej len z vody, co je dobre, nielenze je velmi chutny,ale aj zdravy, precisti ti oblicky, osviezi ta a navyse si aj pochutnas a zazenies hlad

ivanka2222

no vidis taketo problemi som mala aj ja teraz si varievam zemiaky uvar si zemiaky a ked budes mat vecer hlad tak si daj na tanier uvarene zemiaky a posolit a jest ja som mala rovnakuy problem a dojedala som sa stale sladkym takto si udrzujem vahu pri viske 166 53 kilov a nic nestupa teda pre niektorych budem mozno tucna s touto vahou a vyskou ale zarucene nepriberam a pred tym som mala 58 takze to som sa veru dobre necitila a takto si to udrzujem aj ked jem zemiaky o dvanastej vecer a mam stale 53 uz som skusala aj ovocie surovu zeleninu ale tie ostavali v zaludku nejak dlho a nerobilo mi to dobre varene zemiaky mi vyhovuju a zasitia ma vecer

hmm...

a co takto sa najest??? ved je dokazane ze velke rpestavky sa medzi jedlami nemaju robit, lebno telo si potom ked sa najes robi tukove zasoby. moze sa jest aj po siestej, aj o pol noci ked si dlho hore a mas robotu, ale je sa zdravio a s rozumom. cez den si daj kludne normalny obed a ranjaky, olovrat a vecere uz jedz len cornflakes, zelôeninu, ovocie a take. nic tazke, skor lahsie jedla

lea

Mne velmi pomohol Famotidin. Je to liek na znizenie kyseliny zaludka. Ja som mavala vecer hlad hlavne kvoli prebytku kyseliny. teraz si dam vecer jednu tabletku a je to ok. aj kila isli dolu. Je sice na predpis, ale hociktory lekar ho predpise.