Tunel do ucha

soničita.ska

ja som si pred troma dňami dala rovno 5mm a dnes je to v pohode ..druhy deň bola asi najkritickejší...opuchlo to...ale je to normalna reakcia ludskeho tela...od malička som mala problem nemohla som nosiť ani klasické náušnice a teraz je to v pohode len si musí ucho zvyknúť...najprv to išlo ťažko ale sprcha to spraví a bude to bolieť menej :D

Mo123123

Zdravím, ja mám v ušiach 14mm. Veěa tu píšete o fimo hmote, ktorá ale absolútne nieje vhodná na rozťahovanie, samozrejme je to ale individuálne. Fimo hmota je zložená z chemikálii, ktoré škodia už len tým, že keď hmotu pečiete a vdychujete je to zle. Takisto, pokiaľ sa vám ucho nedajbože natrhne, a tečie vám krv, chemikálie sa možu dostať do tela, poškodiť pečen, atd. Ucho by sa vám zapáliř nemalo vobec.. najvodhnejšie sú rozŤahováky z akrylu alebo ocele, a najlepšie sú tie ktoré niesú zakrútené ako slimáky, ale rovné. S tými sa najlepšie manipuluje. Treba však dodař že ucho rozťahujte pekne pomaly, veď máte čas. Taká malá rada, veĽmi pomáha na ranku hojivý zázrak z oriflameu. ten zahojí naozaj všetko ;) tak veľa šťastia, a pomaličky aby bol ušný lalok krásny ;)

LolinQa

Ahojte :)..ja som si roztiahla na 8 mm za jeden deň..bolo to dosť bolestivé ale..šlo to ...dám Vám sem postup..
-Okúpte sa v horúcej vode (uši sa roztiahnú)
-Namočte si ucho do vodky..
-Nakrémujte ucho a rozťahovák
a už len ho tam natlačte..ak nejde vsunte ho trochu a o 3 hodinky zas a potom zas... ja mam jeden tunel s rozťahovakom..ten za jeden deň..a druhý som si urobila za 4 dni.. 4 mm :)..som si tam pchala spinky a postupne som ich dávala viac a viac..

Prajem veľa šťastia pri rozťahovaní :)

junit225

Čaw

Chcem si dat tunel ale neviem ci sa mi to bude pacit tak bi som chcel vedet kolko sa taki 8 milimetrovi tunel zatahuje naspet

Afro

Ahojte mne opuchlo iba jedno ucho. A to po tom ako som si tam z 12mm tunelu ( čo ho mám ale rok roztiahnute) na 14mm . Ako čo najrýchlejšie ho zahojiť?? do vianoc treba! :D používam framicoín, čistím, a mala som aj horucu slanu mmorsku vodu na začiatok, vraj pomaha aj harmančekový zábal z čajoveho vrecuška :)

kolk to asi bude trvať? nemám ani hnis, len opuch.

lentilkaaa

atm...ja som tiez az po chvili pochopila o com je rec...to je ta nausnica co mas v uchu dieru ze normalne cez ucho vidis :))))

skaramanga

nemožem ho výbrat .... lebo ani nejde.... z kade ten vývar mam zohnat ? :/ ja si to cistím solou ale to tak že az uplne dnika až dokým mi neprestane ist hnis :(