No a dost ...

Príspevok v téme: No a dost ...
keira

cize..chudnem uz rok asi..a to je tak ze najprv som schudla a mala som akurat vahu.potom som zas pribrala a mam este viac nez predtym..od zajtra chudnem ale na isto...nikdy som nemala taku pevnu volu jak teraz..ja to dokazem..ked dokazu to iny,preco by som to nemala dokazat aj ja??je koniec sk.roka,zaciatok prazdnim thak presa musim nejak dobre vyzerat,na ne?...a teraz otazka na vas..je tu niekto kto sa prida??????ci zas musim setko sama??

lucka

A ja dnes na ranajky, banan pokrajany posypany malinami, cucoriedkami, je to super a hlavne antioxidanty, kava so sojovym mliekom?moze sa?

lucka

ahojte baby, aj ja uz druhy den chudnem,21 jula mam svadbu, a potrebujem dat dolu 5 kil.Da sa to?
Monika, ako sa ti dari a ako zabera ta 90 dnovka

lucyna

baby no to som rada ze nas je tu uz tolko :)

a kazda napiste co ste spapali na ranajky aby bola "kontrola"

takze ja vlocky s ovocim a som nasytena

monica

aj ja sa pridavam sice ja uz chudnem asi mesiac:) 90 dnovu dietu drzim 18 den..a schudla som uz asi 4-5 kil..baby odporucam.popri tom chodim na aerobik je to super:) som rada ze je taketo forum a mozeme si pomahat:)

keira

juuuj babeny ale sa vas naslo :))..jaka som rada :D...cize zaciname??...ok??..a zacne prejedanie sa...aj ked divne ked to hovorim ja,co som v tom expertka :D..noo ja vobec nejsom spokojna s mojou vahou,dam dole 10 kil a staci :D