Paradontéza

Príspevok v téme: Paradontéza
slnečnica

Ahojte.
Máte niekto skúsenosti s paradontézou?
Teda vlastne ako začína? Nie som si istá či mám začiatočné štádium paradontézy. Začínajú sa mi oddelovať krčky 2 zubov/predné trojka a štvorka/ od dasien.Tak trochu ma to aj pobolieva. Prosím o radu čo mám robiť, alebo akú zubnú pastu používať, či piť nejaké bylinkové čaje? Prosím poraďte ak máte skúsenosti, mám ešte málo rokov/29/, aby mi vypadali predné zuby.
Ďakujem.

mjaník

pretože, ešte je asi len v zaiatočnom štádiu,tu by veľmi pomôhla akupunktúra.Treba dať do poriadku žalúdok a obličky (žalúdok oslabiť-ochladiť a obličky posilniť) a paradentoza zmizne

RNG

Zubna pasta? Pouzivaj zriedeny peroxid vodika(1:5)z 3%, roztok GSE(3 kvapky do deci vody), alebo skus si zohnat zahranicny prostriedok Legased

poliewoocka

Paradontóza,paradentóza,paradontitída...jemná kefka plus chod k zubarovi,treba vhodnu pastu.A ako si umyvas zuby?Od hora dolu?Aj z vnutornej strany?Tak by sa malo a nie smidlipidli veselo hocijako...

ccc

volá sa to parodontóza resp.paradentóza.určite choď k zubárovi sa poradiť,čo ti povie..ale dobrý je lacalut aktiv pasta,corsodyl roztok na vyplachovanie a jemná kefka..pre mňa osobne je naj curaprox soft 1560