Mám komplexy z vysokej postavy

Príspevok v téme: Mám komplexy z vysokej postavy
michelle

Mam 17 rokov a mam zo svojej vysky neskutocne komplexy........ziadny chalan ma nechce lebo ze vraj som jak zirafa.....mam 172cm a neskutocne by som chcela mat menej..........neda sa nejak zmensit????? Preco vsetci chalani chcu dievcata co maju od 158 do 165?????? to neni feeeeeeeer, preco mi vraiva ze som jak zirafa??? som fakt tak vysoka????

lencok1

tak to ti teda vadit vazne nemusi, moja najlepsia kamoska mala dlho taky problem, k tomu akne a neveim co este...presla tym obdobim, teraz ma uzasneho chalana...vyrazky uz nema a svojou vyskou a dlhymi nohami je velmi zaujimava...ked sa nahodi, niekedy aj extravagantne, kazdy sa za nou otaca...co tak zo svojho komplexu spravit prednost????ha?...takze toto fakt neries, teraz ma 24 a presne sa pamatam ked bola v tvojom veku ako sme to spolu rozoberali...takze suma sumarum...je to jedno inteligentne zaujimave ziena...a v kazdej z nas je nieco z toho....len to treba vidiet:)

dzerzi

pozri ja mam 176cm a co? ked idem s holkami von sa bavit a dam si este vysoke topanky, tak ako vypadam? no ja ti poviem. zevraj velmi velmi dobre :)) chalanom sa pacim. o vyske to teda nie je :)

fiflena

podla mna nie si vobec tak vysoka.ja meriam o centak menej ako ty.vlastne poznam neskutocne mnozstvo bab,co meraju este viac.praveze,cim vyssia,tym lepsia.Mozno sa kamosis s chlapcami a nie s chlapmi,ktori by ti taku blbost nikdy nepovedali.

neva

michelle, pravdepodobne žijes v menšej obci, tam Ti to tak môže pripadať. Keď sa dostaneš "do sveta" medzi ludí, ver mi, kolko vyšších dievčat objavíš.
Mám rovnakú výšku ako Ty,o 25 rokov viac a viem o čom hovorím. Vôbec si nepripadám vysoká, je to v pohode, ver mi.

kessy

mam podobny problem, no takych chalanov mam v.......... maju zo seba komplexy a boja sa vyssich dievcat :-P btw. 172 je v pohode.....

panika

neblazni, si uplne normalna baba s normalnou vyskou..skus vyhladat temu, kde su nestastne nizke kocky (som malicka..)