Poradte cim privolat?????

qiu

lenže nejsom celkom istá tá sa dáva väčšinou ked menš. mešká a nie v takomto prípada..ja si skor myslím že jej dá tabletky na oddialenie - ak tam pojde

janca

prosimm poradte mi uz daco ja to nevydrzim ,sobotu idem na kupalisko to bude strasne ked budem mat kramy akurat v tedy :( fnuk daco poradte aby som ich hned dostala

janca

ahojteeee prosiiiiiiiiiiiiiimm vazne daco potrebujem uz je pondelok a stale to nemam od štvrtka pijem kofolu a nic a ked ich nechcem dostat dam si kolu mam ich hned tak ja uz neviem :(( prosim ked ich dnes nedostanem tak to bude hrozna dovolenka mna to nebavi stale tampon vymienat:(( odchadzam sobotu takze uz je iste ze ece sobotu budem mat ale 1-2dni vydrzim ale potebujem to dostat hend .. prosim babenky poradte daco :( som zufala uz:(fnuk

janca

tak diki baba ten caj nemusi byt zli ale ci mi to aj pomoze ne ze sa budem nalievat a nic s toho :( a citron skor oddialuje hadam mi to dako vyde ak ece dakto vieste skuste prosim poradit

janka...

Caw...skus caj z Hluchavky.Mam to odskusane.Do troch dni to dostanes...a ked sa este v horucej vode vykupes, tak to mas istejsie. samozrejme,ze nie na 100%...ale Hluchavka je zdrava bylina. Precisti ti organizmus a mozno aj pomoze,takze nemas co stratit.

cica

-niekedy sa to da vyvolat cervenym vinom alebo horucim kupelom,ale len pred zaciatkom periody,preco mas problem s injekciou???pichne ti a pojdes a mas to na 100% iste ze ju dostanes coskoro!!!!!

monicka2509

pokial ja viem tak privolat ho mozes cervenym vinom,ale nie je to 100% a u kazdej to funguje inak..takze vela stastia