Revalid na vlasy

Miška

Ahojte pred pár dňami som sa dala ostrihať ale kaderníčke sa podarilo z mojich vlasov urobiť jedno veľké hniezdo , ktoré sa mi vôbec nepáči . Čo s tým mám robiť ? Mám doma tabletky revalid ..dostala som ich od kaamrátky asi tie 2 tabličky pretože kamarátka to užívala, ale príchadzalo jej od toho zle. A ostali jej len tie dve tabličky, ktoré mi dala.A tú jednu tabličku som užívala pred ostrihaním. a teraz beriem tú druhú ,..myslíte že mi aspoň kúsok narastú vlasy alebo si mám kúpiť ďalšie balenie ?

schery1

Ahojte ja som brala revalid 3 mesiace,vlasy mi prestali padať,ale akonáhle so ho prestala užívať vypadávajú opeť.Takže po pol roku začínam brať opeť,ale počula som že aj tabletky innéov sú dobré bral ich niekto?

Mackie

Revalid mi neskutocne pomohol...uz mi nevyadavaju vlasy, mam ich zivsie, lahsie sa mi rozcesavaju a aj objem mam väcsi :D...som neskutocne spokojna :)

Genesis

ja len chcem upozornit muzov ktori trpia androgennou alopeciou aby si nebrali ziadne rady z tohto vlakna :)

bohuzial na androgennu alopeciu vam v tomto case a priestore nepomoze nic rozhodne nie vodicky a suplementy ktore kupite v obchodoch a na nete :)

jedina pomoc je finasterid alebo dutasteride a tie u niektorych jedincov mozu mat vazne velmi kvalitu zivota zhorsujuce ucinky (depresia, znizene libido impotencia a to dokonca irreverzibilne - teda po vysadeni lieku sa libido ani erekcia uz nemusia dat do povodneho stavu). Finasterid dokonca u niektorych dokaze plesatenie urychlovat cez zvyseny testosteron. Bohuzial enzym ktory blokuje 5 alfa reduktaza II typ sa v skalpe moc nenachadza. tam sa nachádza hlavne typ I a teda moze sa stat ze nakoniec budete mat v skalpe vdaka zvysenemu testosteronu vacsiu koncentraciu dihydrotestosteronu ako bez finasteridu. Minoxidil nepocitam pretoze jeho ucinok je zanedbatelny.

takze pre tych co maju na androgennu alopeciu nabeh tak bohuzial mate smolu. Kazdy pripravok co kupite su vyhodene peniaze vsetko su to podvody a ked myslim tym vsetko tak myslim uplne vsetko :) .. kto tvrdi nieco ine tak klame :)

este chcem upozornit ze niektore supplementy dokazu podporit andorgennu alopeciu:

1. kreatin
2. DHEA
3. tribulus

vejva

sisi 2500 coho e alebo este Sk ci CK?lebo ak e tak klobuk dole ale to neverim zeby si tolko dala za revalid
AK len 2500 SK ci CK ved len v letaku je pisane ze kura ma trvat az tak 3-6 mesiacov za 2500 si mohla vybrat tak maximalne tie 3 msiace a potom si to uz vzdala ja ho pouzivam uz 6 mesiacov a vlasy mi konecne zacinaju rast tak ja som spokojna ale samozrejme na kazdeho nieco ine plati na mne zase nepomohi pripravky od inych znaciek clovek musi skusat dalej

Dakota

Ahojte,ja mam velmi dobru skusenost,ze pri vypadavani vlasov pomaha na 100% tonikum ALPIKORT,na predpis/u koznej lekarky/ stoji 3eura,bez predpisu 9eur,uzival to aj moj syn a vysledky su viditelne,odporucam!