antibiotika vobec nezabrali :/

fezo78

Ľudia moji zlatý.Napíšem to asi takto.Antibiotika ešte nikomu nepomohli.Oni majú takú zázračnú moc.Keď ich jete,tak je všetko akože v poriadku.Ale za ten čas,čo ste akože v poriadku,Vám tak poriadne rozhádžu vaše vnútorné orgány.Prečo?No lebo je v nich viac chémie ako toho zdravého.Veď si len prečítajte letáky.Je tam zloženie,ktorému obyčajný smrteľník nerozumie,dávkovanie a potom?Potom samé vedľajšie účinky.Ale tie koľko krát ani nečítame,lebo sú na konci letáka.Napríklad taký Ibalgin.Píšem zo skúsenosti mojej ex.priateľky.Brala ich tak často,že ich začala kvôli bolestiam jesť ako keby jedla cukríky až sa nakoniec z nich vyhádzala nejakými drobnými stvoreniami.Veď si len predstavte,že by antibiotika začali liečiť.Veď by farmaceutické spoločnosti skrachovali.A o tom to všetko je.Máme potom oslabenú vrodenú imunitu a potom máme rôzne choroby.Ak máte aj Vy,alebo Vaše dieťa oslabenú imunitu,alebo Vás trápia rôzne chronické,autoimunitné ochorenia,rakoviny a chceli by ste urobiť pre Vaše,zdravie,alebo zdravie Vašich deti,tak mi napíšte na jogo78@centrum.sk

miluska123

skus vyskusat enzymovu liecbu, ja som tiez minuly rok mala problemy s mandlami, nakoniec som si ich nechala vybrat a uzivala som wobenzym, aby mi antibiotika lepšie zaberali

WHISPER

naštuduj si na čo sa predpisuju ATB, bola ti braná krv?
zobrati ti výter z hrdla a na základe pozitivneho vysledku ATB?
alebo ti napisal Dr. len tak z brucha ATB aby mu poistovna zaplatila dovču v Tatrách?