Depresia najtazsieho stupna

Príspevok v téme: Depresia najtazsieho stupna
Angie0000

Ahojte..
Som na pokraji sil.. Pred totalnym zrutenim a zabitim sa. Neviem co mam robit. Ako sa dostat z tych depresii, uzkosti, beznadejou a zufalstvom nad svojim zivotom.
Brala som 3 roky rozne antidepresiva, stabilizatory nalady, antipsychotika...
Nic mi nepomohlo, docasne symptomy odislu, bola som viac menej bez depresii ale prazdna, bez emocii, ako chodiaca mrtvola.
Vysadila som lieky..bola som par tyzdnov bez, no peklo - vystupnovalo sa to az do tazkych depiek v kt.som prave teraZ, nevladzem nic...par x som uz chcela z tej bezradnosti a zufalstva sa pokusit zabit, no som slaba a mozem akurat ist plakat do vankusa. Znovu mam AD, beriem aj magnezium,lubovnik, rozne caje no nic mi nezabera ! Uz neviem ako sa vyhrabat z toho dna.....nezvladam moj zivot, som len doma, nestudujem nepracujem...nemam zmysel zivota, neviem co mam robit aby sa moj zivot pohol...
Prosim vas o uprimnu pomoc,radu...

medikamnt

Angie, ak si este na drate, tak ja ti ponukam pomoc. Priatelsku pomoc.
Ak sa takto trapis, pomoc potrebujes. Napis sem svoju mail adresu. Nieco
vymyslime.

Tomas12345

Ahoj Angie no je kazdopadne velka chyba ze si len doma a v podstate len pozeras do blba a nemas ziadnu cinnost a ani daco co by ti sposobovalo radost a zmysel do zivota.

pomoc v nájdení zmysla života by ti podla mna mohla dať viera v Boha a bolo by dobre kebyze si aj najdes nejake koníčky bud si daco dobre zajedz, precitaj knihy, pozri fajn film, zasportuj si, pod von s kamoskami, pocuvni fajn hudbu, porelaxuj v saune alebo na masazi proste skus si daco najst co ta bude bavit a robit radost.