da sa panenska blana odstranit chirurgicky?

Príspevok v téme: da sa panenska blana odstranit chirurgicky?
vanna

mam taky problem, ze sa nemozem zbavit panenskej blany. Je taka pevna, ze sa neda pretrhnut a hrozne to boli. Preto od isteho casu odmietam sex zo strachu a tak sa stalo ze mam 29 a stale som panna. Ale uz nechcem byt. Chcem normalny sex. Existuje nieco na znecitlivenie vaginy alebo da sa to odstranit chirurgicky, ale tak aby som to necitila?

katharinka

Vanna a čo potom budeš robiť pri pôrode? Veď tých pár sekúnd či minút bolesti pri styku prežiješ či nie.. teda ja si to neviem predstaviť, u mňa to až také hrozné nebolo. Je možné aj to že máš tú blanu extrapružnú a pomože ti s tým gynekolog, proste ti ju nastrihne...

Ivka 1

Vanna zajdi ku gynekológovi,povedz mu o svojich ťažkostiach. Dá sa to urobiť
ambulantne - nareže sa skalpelom.

vanna

To pompa: bola som aj u gynekologa, bol to pre mna hrozny zazitok a tak sa bojim aj gynekologov. Zatial som nemala ziadne problemy tak ma tam nic nedonutilo ist. Viem ze je to chyba, ale som mimo slovenska takze to stale odkladam. Ale chystam sa tam...

vanna

ako viem ze je pevna a ze to boli ked som este panna? Lebo vzdy ked som sa pokusala mat s niekym sex tak to neslo dalej ako po zalud. Potom to uz proste neslo lebo ta bolest bola hrozna. Mozno som precitlivena. Skusala som to z niekolkymi muzmi a vzdy to dopadlo rovnako. Skusala som to aj sama s rozlicnymi pomockami a ta blana je stale tam. Asi sa musim uspat a nech to niekto skusi bez mojho vedomia, lebo mne je uz jedno ako sa jej zbavim, len nech je uz prec.:)

pompa

PREBOHA!! A ty nechodis gynekologovi alebo co? mas 29 a este si nebola u gynekologa? jezis maria takto sa tyrat a trapit a popritom je to tak jednoduche