staphylococcus od priatela?

Príspevok v téme: staphylococcus od priatela?
crusty

Dobry den, mam podozrenie, ze som sa nakazila staphylococcus aureus od priatela. Pred pol rokom som bola u svojej gynekologicky kvoli vysetreniu, pretoze som si chcela dat predpisat antikoncepciu. Vtedy mi povedala, ze nasla male mnozstvo zlateho stafyloka, ale povedala, ze je to ok. V poslednych mesiacoch moj priatel stale chodi po doktoroch, a vravi mi, ze mu nic nie je, len ma asi oslabenu imunitu. Videla som ale nejake papiere od doktorov, a ma tam napisane, ze ma úproblemy uz od detstva, a ze ma Staphylococcus aureus, Alha heamolyticke streptokoky, Neisseria sp. a zvýšené ASLO. Na internete som citala, ze sa to prenasa a ze to moze sposobit aj dalsie choroby a napadnut hoccktore organy, aj kosti. Mna v poslednych mesiacoch, a intenzivnejsie v poslednych tyzdnoch neuveritelne boli chrbtica, hoci nevidim ziaden dovod. Mozem sa od neho nakazit? MOze to sposobovat aj problemy s chrbticou? Dakujem velmi za odpoved...

lea

to je dlhodoby proces, niekto ma tu bakteriu v tele aj roky, tak sa nemusis ponahlat. ale ked budes mat viac casu, k lekarovi zajdi. ja poznam jedneho mladika, co mal staphilokoka niekde v krizovej oblasti

crusty

jaj, len ked ja nemam cas ist k doktorke teraz :-((( ako by sa to mohlo na mne prejavovat, ak by ma naozaj nakazil??

RNG

GSE je potravinovy doplnok.Tak ako koreniny, sol harmancekovy caj,borova voda.
Nejedna sa teda o ordinovanie, hoci ten doplnok je silne antimikrobialny a pracuje aj na mnohych mikroboch rezistentnych predpisovym antibiotikam

RNG

Stafylokokus aureus je silne nakazlivy.
Lahko sa znici antimikrobialnym prostriedkom citricidalom.
GSE obsahuje 33% citricidalu.
Viackrat spominany horkac(15-30 kvapiek GSE do pol litra vody) pit postupne cely den, by ho mal vyhubit.