Výtok

Príspevok v téme: Výtok
expert

Dobrý deň,
mám taký chúlostivý problém. Asi dva týždne som pocitoval pálenie pri močení ale so striedavou intenzitou. Mal som pocit, že to prešlo no teraz už asi týždeň pozorujem výtok z penisu. Ten je sklovitý a nieje ho moc no v noci mi to príde ako hnis. Užívam antibiotika Biseptol ktoré sú určené práve na zápal močových ciest a mali sme ich doma. Akurát neviem či to je prejav prechladnutia alebo som si uhnal dáku pohlavne prenosnú chorobu. Od posledneho sexu do začiatku pálenia bol necelý mesiac. Internet pri zadaní výtoku na mna hodí len škaredé diagnózy ako kvapavku atd. Mám stalu sexualnu partnerku, sice nezieme spolu ale ked sa stretneme mame spolu sex, pýtal som sa jej či nemá dáky problem, no nič nespozorovala. Viem, že je to smiesne ale mám dáky morálny blok ísť ku doktorovi aj ked tuším, že to je jediné riešenie. Nerád by som sa objavil na zozname hygienickeho uradu.
Dáke rady? Mal niekto niečo podobné? Myslíte, že ide len o prechladnutie?
Ďakujem za každú odpoveď.

Tomas12345

Na akom zozname hygienickeho uradu mas na mysli ? Ak pojdes k urologovi tak ten tvoju diagnozu nikam posielat nebude. Je to lekarske tajomstvo, a kebyze to aj niekam pošle tak ty to moze byt tak uplne jedno, lebo aj tak sa nikto z tvojich znamych nema o tom ako dozvediet.