pearsing v oboci

galilea

mimuska ; obocie neboli vobec ja som aspon nic necitila ,,,do nosa neviem lebo tam nemam mam pod perou na pravej strane, jazyk , pupok a zvysok usi ,,,,len treba pravidelne cistit nechytat nausnice spinavymi rukami atd ,,,odporucam titanove nausnice ,,

galilea

ahoj mam 12 piercingov ,,,/zatial/ ;)) prvy som si dala do obocia nebolelo to vobec,kazdy den treba cistit dezinfekcnym sprejom (minimalne 2x za den),mne ho dal zadarmo v studiu ,,,odporucane nausnice su titanove stoja o 100 viac ale su lepsie ,,,papa

mimuska

awojte...chcela by som sa opytat ci ma bude boliet ak si dam pearsing do nosa alebo do obocia...moze mi niekto poradit?...:)

amiga

ahoj ja mam 3 kusy a ani s jednym nebol problem...za cca 3 tyzdne bolo secko v poho....len pupok mi robil trosku problem asi 3 mesiace :(...tiez to vobec nebolelo ani jeden :)

eleonorika

ahoj moja,ja mam pearsing v oboci sice len rok,ale zatial sa ziadne komplikacie nedostavili.Sem- tam mi vytecie trocha hnisu,ale to asi preto,ze si nanasam na tvar make up.No prvy mesiac som si nan davala sakramemsky bacha.ZIADEN MAKE UP,3KRAT ZA DEN SOM HO UMYVALA DEZINFEKCNYM MYDLOM,2KRAT STRIEKALA DEZINFEKCNYM SPRAYOM,ktory som si zakupila v studiu.Inac zakrok ma absolutne nebolel,a idem si tento rok dat vedla neho dalsi.NO do nasa uz nikdy v zivote.....