Nechcem deti a neviem nájsť partnerku ktorá ich nechce

Príspevok v téme: Nechcem deti a neviem nájsť partnerku ktorá ich nechce
Aslan

Zdravim vás.
Som muž vo veku 26 rokov a mám problém so ženami. Dnešná spoločnosť je nastavená tak že žena je matkou a muž otcom ... Moje vztahy vždy skroskotali na tom že som deti nechcel a povedal som to partnerke.
Som z toho zúfalý ... Vyzerám dobre, zabezpečený som a aj zarábam veľmi slušne a tak mám pocit že ženy od mňa vždy očakávajú že ich zabezpečím a zalozime si rodinu. To ale nechcem. Necítim že by som bol vhodný do role otca. Nemám rád deti .... Nenachádzam v nich radosť a rodiny ktoré vidím a poznám sú v strese a ich život sa točí len okolo detí. Ja chcem ale žiť. Poslednú partnerku som veľmi miloval a zlomilo mi srdce keď ma opustila kvôli tomu že deti nechcem.
Cítim sa ako nechcený kus hoci mám čo ponúknuť.
Ozaj všetky ženy túžia po deťoch? A tie ktoré ich nechcú kde ste? Pretože vás neviem naozaj nájsť ...

simiona

V príspevku som napísala aj - keby mala žena fakt veľké existenčné problémy. Treba čítať všetko, nie iba prvú vetu. A veľmi nechcene deti, existujú aj adopcie. Ale chápem, že nie každá chce alebo si môže dovoliť dieťa vynosiť a porodiť.

No veď, vy, ktoré máte rovnaké názory a postoje, ako on, môžte mu dať mail a možno z toho niečo bude.

Lollka tu dobre napísala o vasektomii, ak by chcel autor, zatiaľ čiastočnej. Lebo na žene je vždy väčšia ťarcha, ak sa niečo stane. Ale fakt by ma zaujímalo, čo by si urobil, keby za tebou prišla frajerka, že je tehotná?

major000

simiona a teraz si predstav ze sa narodis do rodiny kde si ako dieta nebola chcena vybijaju si to na tebe tyraju ta nema ti vobec kto pomoct nikto sa tebou nebude zaoberat nikto ti nepomoze je podla teba v poriadku mat deti v takomto prostredi? Alebo sa narodit do prostredia kde rodicia nemaju co dat detom do ust a nemaju ani na byvanie, saty, stravu a bude sa to s tebou vliect cely zivot ? Nieje lepsie ked zena ktora nato nema podmienky ide na potrat? Ano ja viem je to mozno strasne ale predstav si skutocne taky strasny zivot ktory by si mala a ktory by ta cakal. . Maximalne by ta este hodili do decaku a v 18tke vyhodili na ulicu a staraj sa o seba . Bez pomoci bez rodiny bez vsetkeho. Co je to za zivot? Zivot nieje film. Podla mna je len dobre ze autor temy vie co chce a povie si to takto a nekazi tak zivot ziadnemu dietatu ako to uz urobilo vela nevhodnych ,, rodicov,,. Pred par rokmi sme mali susedov ktory svoju dceru bili a tyrali a bol to strasny pohlad. CO je s tym dievcatkom dnes neviem alebo bolo to nieco strasne.

Tamara9

Aslan kasli nato ja ti drzim palce aby si nasiel zenu ktora bude na rovnakej vlne ako ty. Slovaci neznesu ked chce niekto pohodovy zivot a ked nema problemy nedaj boze aby si este mal uspech :-D .Presne preto ze asi 80% slovakov zije zivot ze rodinu ma z tlaku spolocnosti vezmu si prveho alebo prvu co im pride do cesty a stereotypne s nim s nou ziju lebo podla zauzivanej sk tradicie si uz nikoho nenajdu tak treba spolu nasilu ostavat. Potom treba mat deti minimalne dve potom treba mat problemy s peniazmi aby si sa mal v tej blbo platenej robote o com bavit s dalsimi spolutrpitelmi. Ludia neziju zivot aky by chceli a preto agresivne reaguju na inych co ziju svoj sen a dari sa im. Lebo by chceli zit uplne inak,.

simiona

Vidíš, aslan, taká alessandra by bola pre teba. Nechce deti. A keby náhodou niečo, nemá problém ísť na potrat. A zabiť živú bytosť alebo len zhluk buniek? Chápem interupciu v prípade, že je ohrozený život matky, je dieťa choré, postihnuté alebo má matka fakt problémy, že by sa nedokázala postarať o dieťa. Ale len tak ho zabiť a odhodiť ako nechcenu hračku? Ja síce tiež nemám k deťom až taký vrely vzťah, ale niektoré veci sú aj na mňa príliš.

Alessandra99

Aslan,

v prvom rade si chcel vedieť, či existujú ženy, kt. nechcú deti - v príspevkoch si našiel, že áno - existujeme :)
A ďalej že takú nevieš nájsť - tak toto fórum ti pomôže jedine tak, ak by si si sa s nejakou ženou, kt. ti napísala zažal kontaktovať a spoznal viac.

Inak si myslím, že akékoľvek príspevky iného typu sú bezpredmetné k tvojej situácii, či už príspevky týkajúce sa nejakej sterelizácie (tiež mi to príde absurdné hneď ti to tu navrhovať - nájsť partnerku ti to nepomôže) alebo toho, čo sa stane, ak žena, kt. nechce dieťa otehotnie. No čo asi sa stane? Taká žena pôjde na potrat a nebude riešiť otázky typu - nechať si dieťa či nie? opustí ma teraz priateľ či nie? ... Žena, kt. nechce mať deti, pôjde na potrat...

Ja tiež neuznávam tie zabehnuté stereotypy života. Človek by si mal žiť ako on chce (pokiaľ nerobí nič trestné či niečo, čím by ubližoval iným).

Aslan

Prečítal som si vaše príspevky a musel som sa pousmiať. Sterilizácia? To ako vážne? Tu ide o to že nechcem deti a hľadám partnerku ktorá ich nechce ... takže ak by som bol náhodou sterilizovaný nevyrieši to môj problém absolútne ale že absolútne vôbec.
A že si chcem užívať? Samozrejme že chcem. Mám peniaze a proste sa necítim ako rodinné založený typ človeka. Rád cestujem a žijem aktívne. Sedieť doma pre mňa nie je. No a deti by mi moje plány zmarili. Ja naprosto chápem že väčšina to tu vidí tak že zmením názor ale predsa sme ľudia nie? Čo sa zmení na tom ak o 15 rokov budem mať iný názor? Čo to zmení na mojom terajšom postoji? Jednoducho to tak necítim a na 95% tie deti nechcem. To by sa muselo stať neviem čo aby som ich chcel. Ako tu bolo spomenuté tento storočný model: 2 deti, hypo, zlá práca, nudný život, ..
Jednoducho toto nieje pre mňa a nechcem žiť to čo žije takmer každý mojom okolí.
Mne to príde že ženy by deti chceli len ako poistku aby partner "neušiel". Ja osobne keď som bol vo vzťahu som na inú ženu nepomyslel. Pretože som bol spokojný. To že dvaja spolu žijú a nemajú deti neznamená že ich život je založený len na sexe.
Ale to by ste sa nad tým najskôr museli zamyslieť a nie tu hneď človeka škatulkovat ako bezcitného egoistu, ktorý má partnerku len na sex a deti nechce aby ju potom odkopol.

Aslan

Prečítal som si vaše príspevky a musel som sa pousmiať. Sterilizácia? To ako vážne? Tu ide o to že nechcem deti a hľadám partnerku ktorá ich nechce ... takže ak by som bol náhodou sterilizovaný nevyrieši to môj problém absolútne ale že absolútne vôbec.
A že si chcem užívať? Samozrejme že chcem. Mám peniaze a proste sa necítim ako rodinné založený typ človeka. Rád cestujem a žijem aktívne. Sedieť doma pre mňa nie je. No a deti by mi moje plány zmarili. Ja naprosto chápem že väčšina to tu vidí tak že zmením názor ale predsa sme ľudia nie? Čo sa zmení na tom ak o 15 rokov budem mať iný názor? Čo to zmení na mojom terajšom postoji? Jednoducho to tak necítim a na 95% tie deti nechcem. To by sa muselo stať neviem čo aby som ich chcel. Ako tu bolo spomenuté tento storočný model: 2 deti, hypo, zlá práca, nudný život, ..
Jednoducho toto nieje pre mňa a nechcem žiť to čo žije takmer každý mojom okolí.
Mne to príde že ženy by deti chceli len ako poistku aby partner "neušiel". Ja osobne keď som bol vo vzťahu som na inú ženu nepomyslel. Pretože som bol spokojný. To že dvaja spolu žijú a nemajú deti neznamená že ich život je založený len na sexe.
Ale to by ste sa nad tým najskôr museli zamyslieť a nie tu hneď človeka škatulkovat ako bezcitného egoistu, ktorý má partnerku len na sex a deti nechce aby ju potom odkopol.

simiona

Môj názor: Boli dvaja pri sexe a keď sa už stala nehoda, mali by sa dvaja o to dieťa postarať. Keď mám sex, musím počítať, hoci s 1 % šancou, s následkami. Chlapec mi pripadá, že si chce užívať, ale nemať žiadnu zodpovednosť.

Ale našli sme pre neho riešenie!

Veľa za mňa už napísala Lollka.

Lollka

Kaffe niektori to tak robia, maju dost deti viac nechcu tak sa daju sterilizovat. Je to jednoduchy zakrok a podla mna by sa mal robit aj castejsie. Nebolo by tolko nechcenych tehotenstiev a potratov. A ze si za svoju situaciu mozu slobodne mamicky same, niektore ano, niektore nie. Su aj take pripady ze muz tlacil na partnerku ze chce dieta a ked ona suhlasila tak ju opustil este v tehotenstve. Su aj taki co to takto robia, chcu sa rozmnozit ale nie starat, vyberu si vhodnu zenu, natlacia kaleraby do hlavy, pretvaruju sa, su mili pozorni a jak je zena tehotna tak ju kopnu do zadku a idu si uzivat inde.

kaffe11

Lolka slobodne mamicky si same mozu zato ako dopadli vo velmi vela pripadoch. Ked zena dava 1000 sanci hajzlovi a este sniva ze decko ho zmeni alebo si zacne so zenatym chlapom vie do coho ide. Samozrejme ani autor si nevybere zenu ktora tuzi po velkej rodine a 10 detoch. A mimochodom... vy co uz mate decka a nechcete viac deti date sa teraz vsetci kastrovat lebo ste si uz svoje odrodili?