Strach z tehotenstva deň pred menzesom

Príspevok v téme: Strach z tehotenstva deň pred menzesom
Mushroom

Ahojte,
Dnes sme s priatelom mali sex, chranený. Ja antikoncepciu kvoli mojim urcitym zdravotnym obmedzeniam neberiem. Ked si dnes daval dole kondom, tvrdil mi ze ma od toho cely penis..a uz ani neviem ako, doslo k panike, ze ci sa to nejak neocitlo aj vo mne. V zschvate stresu, mi ani nevedel povedat ci ten kondom bol prasknuty, alebo aj ked ja si myslim ze nie. Zajtra mam dostat menstruaciu, ale zvykne mi aj meskat, nie je pravidelna. Samozrejme mame obaja 19, takze si viete predstavit moj stres. Neviem, co mam cakat, ci necakat, potrebujem radu niekoho s inym pohladom na toto cele. Dakujem

Informator5

Ale je to mozne, zavisi to iba na nastaveni priorit. Neboj, po porode sa ti zmeni myslenie, ked budes k dietatku citit tie materinske pudy a lasku. Jednoducho sa stane tvojou prioritou a rada sa kvoli nemu obetujes neboj. Hlavne pokoj, cakaj, co bude a neries, riesit budes, ked sa narodi. Budes viest plnohodnitny naplneny zivot a cestovat a pod. sa da aj s dietatom, oni ti v nicom branit nebude, ked si to dobre zariadis. Drzim palce, nech je hlavne zdrave a aj ty.

Informator5

Klud, obaja ste plnoleti, kedysi sa ludia brali aj v 18. Ak ste nieco zamiesili, tak sa pokojne vezmite a vychovajte to, ved sa nic nedeje, je to prirodzema sucast zivota. Hlavne, ze sa milujete a preto mate sex. To je to najdolezitejsie, lebo dieta bude vyrastat v harmonickom prostredi plnom lasky.