prečo rozchod tak BOLI

Príspevok v téme: prečo rozchod tak BOLI
???

presne na 2 roky sme sa s chlapcom pohadali a rozisli sa.jemu to nerobi ziaden problem no mne ano.neviem sa z toho spamätat.strasne mi chyba a chcem byt s nim.velmi ho milujem no on mna uz asi nie alebo to vie dokonale kryt.vcera mi doniesol telefon lwebo jeho kam. mi ho opravoval a v poho sa rozpraval akoby nic.objal ma a potom povedal aby som sa netrapila.ze mozemem byt kam.ja to nedokazem.ked sa ma dotkne alebo len ako sa rozprava ma tak boli.ide mi roztrhnut srdce.aj ked sa snazim ne to nemysliet neda sa to.co mam robit.:(

alic3

caute baby, no ja sa cudujem. neviem ci som taka pomstychtiva, ale asi prve,co by som spravila je, ze by som si nasla tie ich "nove" a pekne im vytmavila, co za "uzasnych chlapov" maju po svojom boku. a ked to tak citam, tak sa mi zda este celkom vyhra, ze som vzdy chalanov onudila do pol roka. ale ich problem, ze si nevedia vazit nic pekne, co maju. ved nebojte, oni este prilezu, ked si to uvedomia a nastastie to byva az vtedy, ked je ta bolest prec. takze sa nenechat nachytat na ziadne pekne recicky a spomienky. netreba zit v minulosti a brat cloveka takeho aky je dnes a nemyslet na to, ako s nim byvalo dobre.

alic3

caute baby, no ja sa cudujem. neviem ci som taka pomstychtiva, ale asi prve,co by som spravila je, ze by som si nasla tie ich "nove" a pekne im vytmavila, co za "uzasnych chlapov" maju po svojom boku. a ked to tak citam, tak sa mi zda este celkom vyhra, ze som vzdy chalanov onudila do pol roka. ale ich problem, ze si nevedia vazit nic pekne, co maju. ved nebojte, oni este prilezu, ked si to uvedomia a nastastie to byva az vtedy, ked je ta bolest prec. takze sa nenechat nachytat na ziadne pekne recicky a spomienky. netreba zit v minulosti a brat cloveka takeho aky je dnes a nemyslet na to, ako s nim byvalo dobre.

alic3

caute baby, no ja sa cudujem. neviem ci som taka pomstychtiva, ale asi prve,co by som spravila je, ze by som si nasla tie ich "nove" a pekne im vytmavila, co za "uzasnych chlapov" maju po svojom boku. a ked to tak citam, tak sa mi zda este celkom vyhra, ze som vzdy chalanov onudila do pol roka. ale ich problem, ze si nevedia vazit nic pekne, co maju. ved nebojte, oni este prilezu, ked si to uvedomia a nastastie to byva az vtedy, ked je ta bolest prec. takze sa nenechat nachytat na ziadne pekne recicky a spomienky. netreba zit v minulosti a brat cloveka takeho aky je dnes a nemyslet na to, ako s nim byvalo dobre.

anjelik

Baby pridavam sa do klubu znicenych rozchodom, stalo sa tak pred dvomi tyzdnami a ja som stale mimo...Boli sme spolu 3,5 roka...A teraz mi zacal zasa vypisovat, ako am miluje a ked sme sudeni, ze aj tak spolu budeme a tak dalej...Keby existoval nejaky napoj zabudnutia...:(((

lucia12561

no ja som na tom podobne predvčerom sa som sa rozišla s priatelom . chce aby sme boli kamaráti. lenže ja ho ľubim a nedokážem to. chcem aby sa všetko vrátilo späť. včera mi volal že či niekde neskočime (samozerjme ako kamaráti) nešla som, už ked na neho myslím je mi do plaču...a sedieť s ním za jedným stolom, usmievať sa a tváriť sa akoby sa nič nestalo pritom vedieť že mu už nikdy nebudem môcť dať pusu alebo objať ho..to jednoducho nejde. hned som mu to vravela lenže on to nechápe

anti-patia

A napadlo ta aj to ze sa stebou mozno pohadal preto ze ta uz mal dost a chcel skusit nieco ine ..a preto sa do toho vztahu uz druhy krat nehrnie ?

dustyna

Nemame pravo sudit nikoho,ale vam vsetkym,co si to zasluzite,aj tym,co uprimne lutujete,svoje chyby minulosti prajem,aby ste raz stretli toho svojho spriazneneho cloviecika,ktory vam vrati aspon tolko lasky,kolko do neho vlozite,vela stasticka:)

sandraa

felicity..viem o com rozpravas..ja som chodila s chlapcom 3 roky..rozisli sme sa,lebo som mu prisla na jeho pekne ulety...3 roky som davala vsetko do nasho vztahu..ale nevyslo to..teraz ma babu,je mladsia odomna..poznaju sa asi 3 mesiace..a uz spolu ziju..planuju babo..a svadbu...tvari sa ako mu je to vsetko luto...sem tam napise ako mu chybam,a ako ma este stale miluje..i ked nerozumiem na co to robi...ale presla som tym..je mi teraz fajn...odputala som sa od neho..sice to trvalo rok..ale som v pohode...zvladnes to,len v prvom rade musis aj ty sama chciet...

lenka2

no vidiš robo... aj ty si zažil že ten život osud alebo ako to nazvať ti všetko vrátil, a možno aj s úrokami... vieš asi to bude priliš velka cena za to že " vtedy " to nič neznamenalo no teraz to už vieš že možno si tú pravú lasku mal ale odkopol a možno nikdy už nebudeš mať takú akej si ublížil, a možno ťa milovala viac ako si si zaslúžil....
mna ten moj ako som už písala klamal klamal klamal a ja som ho tak milovala uprimne čist že som mu verila každé jeho slovo... pritom všetko bolo falošné...a trvalo to 3 roky kym som otvorila s obrovskou bolesťou oči nad tým kto ten človek vlastne bol....a ja viem už teraz že hoci on to ešte nevie, nikdy už nebude mocť byť štastný jemu sa to vráti a nikdy nenájde ešte jednu ktorá ho bude tak milocvať ako ja...
ja sa budem trapiť ešte asi veľmi dlho ale dúfam že osud bude spravodlivý aj ku mne a stretnem niekoho kto si zaslúži aby som ho milovala len sa bojim že mi bolo ublížené tak že neviem či budem ešte niekedy veriť tak ako jemu....
dufam že stretnem uprimneho človeka ktorý ma bude milovať čisto a z celeho srdcaa....

robo:)))))

Fuuuuu ako som si precital vsekty prispevky, tak az ma zamrazilo.
Mozete si byt iste ze aj chlap dokaze prezivat take sklamania ako pisete vy tu. Som toho zivim prikladom, akurat som bol kedysi presne taky ako popisujete. Jednoducho rozchod bez dovodov. aaaa uz nikdy, uz nikdy neublizim... fuuu berte to ako ospravedlnenie za mna... je to hrozne, nikdy som na to nepozeral ako mozete trpiet... je mi zle zo sameho seba... Zelam vam len to najlepsie, a snad stretnete niekoho kto vam nic podobne uz neurobi... ja uz taky nebudem, takuto bolest uz nikomu nechcem sposobit...