Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zelatina od Dr. Oetkera

RNG

Nespravny termin, niekedy sa pouziva na vytlacenie stiav zelatinovej konzistencie(formy), ale obvykle sa nejedna o zelatinu, ale rozne zelatinovo vyzerajuce modifikovane skroby.
Prava zelatina je bielkovina zo zvierat alebo agar agar z mora.

lenoccka

zelatina od Dr. Oetkera je fantasticka na zelatinovy kolac so smotanou a ovocim.... robila som minuly vikned, len sa tak zaprasilo po kolaci:)))

RNG

Ja som za cistu potravinarsku zelatinu, nie za nejake chemiou zamorene produkty. Da sa pridavat do roznych jedal-zahustuje.

poliewoocka

Želatina pomáha zabezpečiť prísun látok nevyhnutných pre správnu stavbu a činnosť chrupaviek kĺbov, pomáha chrániť chrupavky kĺbov pred predčasným opotrebovaním. A navyše-od gumených medvedíkov sa nepriberá:D

Alternativa

Chemicky rozbor zelatinovych medvedikov ukaze aj :
kyselinu fumarovu /E297/ - pouziva sa aj pri vyrobe naterov, farbiv, synt. lakov a voskov. pridava sa do potravinarskych vyrobkov s vraj ovocnou prichutou.
sorbitol - umele sladidlo, ma aj laxativne ucinky. Pouziva sa aj vo vybusnych zmesiach, zabavnej pyrotechnike, v motoroch raketovych modelov
mineralne oleje - ciste su v potravinarstve, vo vacsom nozstve tiez prehanadlo
vosk karnauba - je sice z palmy a pouziva sa o.i. do farbiv, parketovych past, a vybusnin, maju ho napr. lestidla na automobil. karoserie.
Tym som chcela povedat, ze vsetko s mierou, aj cmulanie gumovych medvedikov :D

sephora

No ja som pocula, ze celkovo zelatina je dobra na klby. Aj zelatinove medvediky atd.. To mi uz vravelo viacero ludi.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.