Stratena menstruacia!!

neznama

lusyla myslim ze ked prestanes brat antiku tak kramy zas nebudu, teda u mna to takto funguje, uz som to skusala 2X pre istotu, ci to nebola len nahoda, ale ne....a doktorka mi povedala ze setko oka....tak neviem....ja uz teraz tiez vyse pol roka nic, a uz tam ani nejdem, nema to zmysel podla mna, pretoze antiku brat nechcem a nemam cas chodit vkuse na vyvolavacky....asi to neham len tak.....

LuSyLa

no ja som schudla behom roka dost vyrazne a nemala som krami pol roka mozno aj viac no bala som to povedat ist ku gynkologovy no a tak som sa bala ze to bude vazne tak som nakoniec isla zobrali mi krv pichli injejciu dostala som jedem mesiac krami tak zas nic tak som isla znova pichli mi este raz zacala som brat antikoncepciu triliquar beriem ju 3mesiace posledne balenie uz mam krami mam uplne presne no neviem co bude ked prestanem brat.

moniqa.19

ja mam tiez problem ze nemam kramy auz rok a mam z toho strach. chcem aby mi niekto poradil co robit, nechcem rat hormonalnu.. zacala som uzivat dong quai. ma stym niekto nejakr dkudrnosti?? pomoze alebo moze mi to pomoct.. tiez som chudla, ale jem dost a dobre vsetci moki blizky to vedia. poradte

RNG

Hormonalna antikoncepcia nie je liek na upravenie hormonov do normalneho stavu. Presne naopak.
Naviac pri syntetickych a polosyntetickych Hak-och mas plno bocnych moznych nasledkov.

tri bodky

ja som mala tiež tento problém, asi rok som chodila na injekcie a potom mi gynekolog predpísal Proveru, ktorú som brala tiež dosť dlho /už si presne nepamätám/, a potom som plynule prešla na antinu. Či dostanem menzes aj po jej vysadení, netuším