Mám príznaky tehotenstva, ale aj menzes

Príspevok v téme: Mám príznaky tehotenstva, ale aj menzes
mirka09090

Ahojte ludia, som rada, ze existuje takyto portal o ludoch. Mam otazku - s manzelom sa uz dlhsie snazime o dieta, mame nechraneny styk, skusame plodne a dokonca aj neplodne dni. Mam skoro vsetky priznaky tehotenstva, ale dostala som aj menzes - je to klsicky menzes, kuraat trosku slabsi - ale nie spinenie, proste menzes. Trva uz piaty den. Ale aj tak mam na Vas otazku - je tu niekto, kto mal pocas tehotenstva menzes? PROSIM NEPISTE VECI AKO - jedna znama mojej znamej a tak. Iba realne. A prosim neradte mi kupit si test alebo ist ku gynekologovi, mna zaujima len nazor, ci mozem byt v tom, pretoze prsia sa mi pred menzesom az moc zvacsili, semtam sa mi tocila hlava, bolelo ma od zaludku a tie chute.

anička- dušicka

ahojte
Prosim vas, bolia ma prsia uz vyse tyzdna...hlavne bradavky, viac ocerveneli, a ovulacia sa nejak stretila, myslite ze som tehotna???....

vševedka

Nie, je zriedkavosťou, keď tehotné majú menzes aj do tretieho mesiaca tehotenstva.
A myslím, že chute nijakým spôsobom nemôžu byť presným indikátorom.Keď som bola tehotná žiadne chute som nepociťovala, teraz tehotná určite nie som a tie chute, no proste strašné...

popopopopo

AHOJTE...JA SA CHCEM SPYTAT LEN...NOMALA SOM MENST.5 DNI AKO ZVYČAJNE A POKRAČOVALA MI ALE LEN TAKA SLABA...IBA KED SOM SLA NA WC NA PAPIERI SOM MALA KRV..NIE VELA...MALA SOM NECHRANENY STYK ALE NIE TAKY UPLNY..MYSLITE ŽE MOŽEM ČAKAT BABO?

klaarika

ja som mala do tretieho mesiaca menzes a ani som nevedela,ze som tehotna,bol slabsi,ale nevenovala som tomu pozornost

mya24

caute, ja som tehotna v 5. mesiaci. ked som otehotnela tiez som o tom nevedela, dostala som aj menzes ale len taky 2 dnovy a velmi slaby, ziadne silne krvacanie a potom to prestalo.. nemala som ziadne ine priznaky ziadne chute ani nic len sa mi to zdalo divne, a kedze som uz pol roka nebola na tabletkach a mala nechraneny sex tak som si urobila test a ukazalo sa ze som v tom;-)

semantha4

to si tu robíte vsetci srandu, alebo co??? bože ste trapne, ved ona normalne chcela počuť realne odpovede a kazda tu písete také trapošiny....des

1408

inak dievčata ked sexujete tak najskor sa oboznamte s veciami o tehotenstve kedy a tak... inak velmi vela vas je tu neinformovanych, a teraz je taka doba že sa to všetko medializuje... namiesto vysedavania pri pokecoch a podobnych strankach sa troška informujte...