Nechcem strojcek na zuby!

Príspevok v téme: Nechcem strojcek na zuby!
zufala

za mesiac by mi mali dat strojcek na zuby ...MAm z toho hrozne depresie,moj zivot u nema zmysel ved mam 14 astratittakto najkrajsie roky?myslim ze ak ho budem mat radsej sa zabijem.. a mylsim si ze so strojcekom nebudem mat ziadnych priatelov a budem stale pocuvat opovrzlive narazky spoluziakov...Radsej by som mala krive zuby.Ide o to ze jeden horny zub mi vyrasta z dasna...Myslite ze ked poziadam zubara aby mi ho len vytrhol a nemusela som nosit strojcek bude suhlasit ..?je to surne pls HELP

strycc

strojcek nos,inak budes ako upirka,moja kolegyna ho zacala nosit teraz ked ma 40 rokov,lebo jej zacali vadit tie hlodaky

mamenita

ja som mala ten istý problem, tiez neuraz som bola (neuraz sa) trochu povrchne decko, a takto vydesene, ale mne ho dali skor asi v 12 rokoch a mala som ho do 16, ale teraz mam take zuby, ze fakt maloktor v mojom okoli ma krajsie, lebo zda sa mi, ze rodicia a casto krat toto zanedbaju a potom decka maju zuby jak upiri, bud rada ze su tvoji rodicia ochotni ti to zaplatiť, lebo je to sakriš drahe...

tinnka

no.. teraz neviem, či sa mam smiať alebo plakať
Hovori ti niečo slovo povrchnosť? To maš kamaratov, čo ťa maju "radi" len kvoli tomu ako vyzeraš?
Prosim ťa, nechaj si nasadiť ten strojček. Uvidiš, ked už dospeješ do tych ozajstnych najlepšich rokov, ake budeš mať pekne zuby, možno ti ich aj budu chvaliť a ty budeš vdačna, že si strojček neodmietla. Pretože nie každy ma tuto možnosť napraviť si zuby (napriklad ja)
Pozdravuje ťa, ani nie o dva roky staršia, tinka :)

mimi23232

ty si myslis ze v 14 mas najkrajsie roky sak pockaj ked ti ten strojcek budu o par rockov davat prec este len najkrajsie rooky ti budu zacinat

mimi23232

ty si myslis ze v 14 mas najkrajsie roky sak pockaj ked ti ten strojcek budu o par rockov davat prec este len najkrajsie rooky ti budu zacinat

maggynka

ja to nechapem, robit tragediu zo strojceka moze len -nastrocne decko, co nechape ze je to uplne normalna vec korigovat si zuby, tak ako nosit okuliare ked dobre nevidi! ved si uvedomte ze zuby mate len jedni a nejde ani tak o krasu ako o to, ze krive zuby pri prezuvani zposobuju neprirodzeny tlak v zuvacich klboch- to budu bolesti ked sa vam zacnu degenerovat! a tie sa napravit nedaju. alebo sa zuby zacnu nebadane kazit tam kde sa zle prekryvaju ploskami... mat zuby v pohari tesne po tridsiatke vam bude pripadat mensi problem ako teraz preckat 2 roky s drotikmi??
ja som to absolvovala ked som mala 23-24, a TO boli najkrajsie roky mojho zivota, nie 14-15. a strojcekom som si ich nijako nenechala pokazit. ten rovny usmev ked mi ho dala zubarka dole by stal aj za dalsie 2 roky, to mi verte !!

jedna

wild_one a teraz akoze co???? ja mam 41 a mozno ho budem mat nasadeny az teraz, lebo moj hlboky skus doteraz nik meriesil, az ked uz mam problemy a menim zubara, tak snad sa to da aspon z casti do poriadku.

wild_one

Tak ja mam 16,5 roka..moji kamarati uz maju davno strojcek za sebou a mna to caka prave teraz....Co uz ale na svoje upirske zuby sa uz dalej nemienim pozerat! ... Sama som si to sposobila,lebo som nechcela fixny ked som mala 14 a mysôela som si,z to bude to najhorsie co s ami moze stat a teraz to neskutocne lutujem..Som na strednej a budeme uz tertiacka ked mi ho daju dole...uzas,ale vravim sama si za to mozem