Vzrušenie...

Príspevok v téme: Vzrušenie...
moniiii

Ahojte mam 21 rokov a uz skoro 4roky priatela.Moj priate sa mi paci je peknucky,ale moj najväčši problem je ze mi vycita ze nie som nikdy vzrusena.
On sa na mna pozrie a hned je vzruseny a stoji mu aj jeho muzstvo..ja to neviem ja ked sa na neho pozriem nic mi to nerobi(niekedy ale to je taz 1x za 2mesiace) ja potrebujem fyzicku "stimuláciu" alebo dotyky bozky a az potom som vzrusena..preco? som jedina alebo to tak vsetky baby? pretoze moj priatel je nestastny a viem ze sex je vo vztahu dolezity..a pre to nemavam ani chut na sex..lebo nie som vzrusena(tabletky na vzrusenie brat nechcem)..dakujem za akekolvek rady ,postrehy, narazky ..papa Monika

bon

baby aj ja mavam take obdobie...., jednoducho vobec nemam chut na milovanie...., aj teraz napriklad, stres, skusky, robota, nic nestiham, malo spim,...., nemilovali sme sa uz asi tyzden..., a pred tym tyzdnom aj dvakrat za den....., treba sa snnim o tom porozpravat, ja neviem, mne to zatial toleruje, ja mu jednoducho poviem, ze mam toho vela, ze som unavena, a musim sa ist ucit a hotovo, zatial sa neurazil, resp. to nedal najavo, myslim ze treba byt tolerantny, a to by sa niektori ludia mali naucit

zjuzjika

tak mu skus jpovedat, ze jednoducho teraz nemas chut a snad to pochopi.... ak teda otazne je, ci ta este pritahuje a vzrusuje hm?

bebe21

no nie je to pravidelne ale uz asi tak pol roka. neviem čo s tým. keď nechcem, priateľ sa mi otočí chrbtom a urazí sa, lebo mu neviem vysvetliť prečo nechcem

zjuzjika

ja som tiez mavala obdobie, ked som sex nemusela a nebolo to tym, ze by ma praitel nepritahoval, ale sa mi nehcelo...a tak som ho ani nemala, samozrejme som sa niekdy premohla, aby to tak nevyzeralo, ale vzdy to trvalo nak kratko, mozno 2-3tyzdne... moze to byt aj so stresu alebo z toho ze mas vela veci, vybavovaciek, a tak.... alebo mas len take dni , a podla mne to prejde same...ako dlho ti to trva?

bebe21

Ahoj.Mám priateľa už skoro 4 roky. Rozumieme si, on je strašne zlaty. Predtym bolo všetko OK aj po sexuálnej stránke. Dokonca som hádam chcela viac sexu ja ako on. No v poslednom čase s tým mám problémy. Niekedy mám chuť a je všetko dobré. No väčšinou na sex nemám chuť vôbec. A keď sa prekonám a k niečomu dôjde, celý čas sa neviem uvoľniť. Pred sexom mi strašne dlho trvá kým sa vzruším - ak sa vôbec vzruším. Priateľ mi hovorí, že som ako stará babka, ktorá už nechce sex. Neviem čím to môže byť. Môže to byť tým, že keď za mnou príde viem, že bude chcieť sex a že mám z toho pocit že je to moja povinnosť? Ak áno, ako mu to mám povedať aby som mu tým neublížila? Dá sa s tým niečo robiť?

frenky:)

ahoj ludia potrebovala by som poradit aj ja:( ja narozdiel od moniiii sa nevzrusim vobec:( frigidna niesom ale nechapem preco mi to nic nerobi ked ma partner palcuje a tak..:(

Soraja

neviem co vadi tvojmu priatelovi,ale podla mna to je normalne, ze baba potrebuje fyzicku stimulaciu. Nemusis byt hned vlhka, ked sa na neho pozres, v tomto su muzi ini a ved maju ulne ine telo aj vsetko, funguje to u nich inak ako u zien. Ja tiez potrebujem,aby sa ma priatel dotykal, no ale stacia aj vasnive bozky, to tiez dokaze nazhavit.

ewcucu

ax jaj...ved to je znama vec ze chlapi sa vzrusia uz len pri pohlade na zenu...take nevedet...nemyslis ze chce od teba trochu vela ked toto od teba ziada??? ved to nie je normalne...chlap ma zenu dobijat a nie zena sa ma hned spravit ked sa na chlapa len kukne...